banner374
05 Ağustos 2015 Çarşamba 08:12
Ali Yalçın'dan Toplu Sözleşme Markajı

 Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, 3. Dönem Toplu Sözleşme görüşmeleri kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda yürütülen “hizmet kolu komisyon” toplantılarına katıldı.

 
 3. Dönem Toplu Sözleşme sürecine Kamu Görevlileri Sendikaları Heyeti adına başkanlık eden Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen'in 11 hizmet kolunda yetkili olarak yürüttüğü 3. Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinde yerel yönetim hizmetleri, ulaştırma ve kültür-sanat hizmet kolları taleplerinin ele alındığı komisyonları ziyaret etti.

 
Yürütülen çalışmalara bir süre eşlik eden Genel Başkan Ali Yalçın, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen ve Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan ile istişarelerde bulundu.Yürütülen çalışmalara bir süre eşlik eden Genel Başkan Ali Yalçın, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay, Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen ve Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan ile istişarelerde bulundu.


 
Yalçın daha sonra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Erdem’i ziyaret etti. Ziyarette, Toplu sözleşme süreci hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

banner182
Son Güncelleme: 05.08.2015 08:15
Anahtar Kelimeler:
AliTOPLUSözleşmeMarkajı
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
cem 1 yıl önce

3+3 peki efendim denir ve masadan kalkılır bu seneki film de böyle biter.