banner374
12 Ocak 2015 Pazartesi 23:10
ATASEN TOPLANTILARI
 
Atasen'den yapılan açıklamada "Panele katılan eski bakanlara, milletvekillerine, CHP, MHP, HEPAR, Anadolu Partisi ve İşçi Partisi yetkililerine, çeşitli sivil toplum örgütlerinin yöneticilerine ve bütün vatanseverlere teşekkürlerimizi sunarız." denildi.

Bütün vatanseverlerin davet edildiği panelde, eğitim konusunda Atasen Genel Başkanı Türkolog H. Cem Kanıbir, Anayasa konusunda Hukuk Profesörü Anıl Çeçen, dış siyaset konusunda emekli büyükelçi Dr. Ahmet Zeki Bulunç'un konuşmacı oldu. Konuşmalar sonrasında dinleyicilere de söz ve soru hakkı tanındı.

Komşularla sıfır sorun iddiasıyla başlayan ancak geldiğimiz noktada bütün komşu ülkelerle kavgalı duruma düşmemize neden olan dış politika, Anayasa'mızın değiştirilerek çözüm süreci adı altında vatan bütünlüğümüzün tehlikeye düşmesi, Milli Eğitim Şurası'nda alınan kararlar ve milli eğitim politikalarımızın Cumhuriyet hedefleri rayından çıkar hale gelmesinin mercek altına alındığı panelin video kaydı Atasen web sitesinden, Atasen resmi Facebook sayfasından, Atasen resmi Twitter hesabından ve Atasen resmi Youtube kanalından da yayınlandı.

İzlemek için tıklayınız: https://www.youtube.com/watch?v=pLhL4ehdex0

 
ATASEN
Ata Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikası
banner182
Son Güncelleme: 12.01.2015 23:11
Anahtar Kelimeler:
atasen toplantıları
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol