banner374
23 Kasım 2014 Pazar 23:56
EBS Çankırı Şube Başkanlığının Basın Açıklaması
 “ İsmail Koncuk’un  eğitimcilere ve okul müdürlerine hakaret eden bu sözlerini esefle kınıyor, bu şahsı eğitimcilerden özür dilemeye davet ediyorum. Türk Eğitim Sen’e ve diğer sendikalara mensup hiçbir okul müdürü bu sözleri hak etmemiştir. Kem söz sahibine aittir. Eğer özür dilemezse, bu haddi aşan ifadeleri kendisine iade ediyorum. Koncuk’un sendikacılık anlayışını biliyorum ama bizim sendikacılık anlayışımız ayrımcılığa değil birleştirmeye dayanmaktadır. Sayın Koncuk şunu iyi bilmelidir ki;

Siz sorunlu sendikacılık yaparken, biz sorumlu sendikacılık yapıyoruz. Siz etnik sendikacılık yaparken, biz kardeşlik sendikacılığı yapıyoruz. Siz darbecileri misafir ederken, biz demokrasiye ev sahipliği yapıyoruz. Darbelere çanak tuttuğunuz günleri hiç ama hiç unutmadık. Benim başörtülü bacıma tutanak tutup ağabeylerinize götürdüğünüz günleri de hiç unutmadık ve de unutturmayacağız. 
Darbecilerin postallarını bağlarken, bu ülkenin milli değerlerini mi düşündünüz ki bugün değerlerden bahsediyorsunuz. Milli ve dini değerleriniz bu kadar yüksek olduğu için mi küçücük bir odayı mescide çevirmekten korktunuz.
Kurulduğu günden bu yana mazisi tertemiz olan Eğitim Bir Sen’e ve onun üyelerine sendikacılık öğretmek  Koncuk’un  haddine değildir. “ dedi.
banner182
Son Güncelleme: 23.11.2014 23:58
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
halo02 2 yıl önce

sende amma yağcımısın

Avatar
ali 2 yıl önce

iyiki şu benim başörtülü bacım bahaneniz var yahu, yapılan bu rezillik ve utanmazlklar sonunda hala cevap vereyim deme cüretini gösteriyorsunuz. başörtülü bacı meselesinde din iman varda, yönetici atamalarındaki hak hukuk ve kul hakkı yediğiniz zaman din iman yokmu. din sizin keyfinize göremi yaşanacak.