banner374
25 Mart 2013 Pazartesi 12:56
EBS'den Kişi Başına 2 Bin 470 TL'lik Promosyon Anlaşması
 Atatürk Üniversitesi ile Vakıflar Bankası arasında imzalana protokol gereği promosyonlar, 20 Haziran 2013 tarihinde hiçbir kesintiye tabi tutulmaksızın çalışanlara peşin olarak yansıtılacak.

Şube Başkanı Erkan Ciyavul, “Görüşmelerden, şartnamenin oluşum sürecine kadar her aşamada çalışanları bilgilendirdik. Çalışanların memnun olacağı bir ihale başarıyla neticelendirilmiştir. Atatürk Üniversitesi'nin tüm çalışanlarının temsilcisi olarak yer aldığımız ihale sürecini istişareli bir şekilde yürüttük. Maaş promosyon dağılımının nasıl yapılması gerektiği yönünde banka temsilcileri ve çalışanlarla yapmış olduğumuz görüşmeler, eşit dağıtım yapılmasının daha uygun olacağını ortaya koymuştur. Bankaların maaş promosyonu vermesinde temel kriterin kurumda istihdam edilen kişi sayısı olması dağıtımın da eşit olmasını gerekli kılmaktadır.” dedi.

Şube Başkanı Ciyavul, çalışma barışının sağlanması, sosyal adaletin tesisi ve adil bir dağıtımın gerçekleşmesi adına ihale komisyonunda görev yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fahrettin Kormaz'a, Genel Sekreter Doç. Dr. Mustafa Arık'a, Strateji Daire Başkanı Seyfullah Kırmızıbiber'e, Personel Daire Başkanı Selahattin Çığal'a, ve dağıtımın eşit olmasına verdiği destekten ötürü Rektör Prof. Dr. Hikmet Koçak'a, teşekkür ederek, imzalanan protokol üniversite çalışanlarına ve Vakıflar Bankası'na hayırlı uğurlu olsun dedi.

Kamuajans.com

banner182
Son Güncelleme: 25.03.2013 12:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
mehmet üren 4 yıl önce

bankaların milletten yürüttüklerinin yanında bence çok cüzi...