banner374
13 Aralık 2013 Cuma 13:43
Eğitim Camiasının Başı Sağolsun
 İki gün önce Adıyaman’da, dün de Malatya’da öğretmenleri taşıyan servisin yaptığı kazada hayatını kaybeden öğretmen arkadaşlarımıza ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Gövdeli İlk ve Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenlerimizden Çetin Kuşbay, Derya Şahin, Alişan Ergen, Erhan Yaşar, Emine Coşkun kazada hayatını kaybederken, aynı okulda görevli sınıf öğretmeni Hamza Uzan, beden eğitimi öğretmeni Eren Güven, Kapıdere İlkokulu sınıf öğretmeni Yunus Hoşhan ile Özlem Sarıcı Üzmez ise yaralandı.

İki gün önce Adıyaman’da meydana gelen kazada vefat eden Azize Çelik öğretmenimize ve bu elim kazada Hakk’ın rahmetine kavuşan öğretmenlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır diliyoruz.  

- See more at: http://www.egitimbirsen.org.tr/manset-haberleri/egitim-camiasinin-basi-sagolsun-/2445/#sthash.bBrVSGxc.dpuf
banner182
Son Güncelleme: 13.12.2013 13:46
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ümit çakır 3 yıl önce

bu münibüsleri ne zaman piyasadan kaldıracaklar! katil münibüsler! yeter artık hersene bir sürü öğrenci öğretmen ölmekte! ardinde bu sene bu otöbüslerden biri kaza yaptı 7 tane gencecik insan öldü