banner374
04 Mayıs 2016 Çarşamba 19:03
Eğitim Sendikalarından Ortak Basın Açıklaması
 Manisanın Demirci İlçesinde  Eğitim Bir Sen, Türk Eğitim Sen, Eğitim Sen, Eğitim İş sendikaları temsilcilerin  imzasıyla yayınlanan ortak basın açıklamasında son zamanlarda kötü örnekler  ve iddialar üzerinden bir  meslek gurubunun  karalandığını bütün meslek gruplarında  hata yapan , yanlış yapan veya iddia olunan  bir kısım olaylar var iken öğretmenlik mesleğine bu kadar yüklenmenin yanlış olduğunu ve öğretmenlerin itibarının korunması gerektiği yönünde açıklamalar yer aldı.


İşte Eğitim Bir Sen, Türk Eğitim Sen, Eğitim Sen Ve Eğitim-İş sendikaları tarafından yapılan  takdire şayan o basın açıklaması


banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Mustafa 8 ay önce

Helal ornek bir davranis. Biz oncelikle ogretmeniz yani egitimciyiz. Ve bize ve egitime ac olan ogrencilerimiz var.

Avatar
TekSendika 8 ay önce

bütün sendikalar özlük hakları ile ilgili tek çatı altında toplanmalı.siyasi oalrak da herkesin fikri kendine.ya da en azından sarı sendika dışındakiler birleşmeli.

Avatar
önemli sorunlarda da birlik olun 8 ay önce

Gelir vergisi ek ders hesaplamasi özlük haklari maaş karşılığı sorunu norm sorunu mesela acik lise yuz yuze egtimin normdan sayilmamasi gibi halk Eğitim norm sorunu gibi il disilara heryerin açılmaması il disilarda 10 yil doguda kalanlara il emri hakki vs vs sorun öneri bunlara da ortak aciklama yapin görelim

Avatar
hasan şahin 8 ay önce

toplumun gözünü açması lazım eğitim olmadn gelişmiş bir toplum olamaz ve karalanan bir öğretmen grubu işini verimli yapamaz.

Avatar
vip 8 ay önce

sendikalara tepki olarak sendikadan istifa edip bir dahada sendikaya üye olmayacak biri olarak bu ortak kararlarını tebrik ediyorum. sendikaların birinci önceliği siyaset değil kurulduğu hizmet koluna hizmet etmektir.inşAllah memurun maddi ve manevi haklarını savunmakta her zaman böyle birlik olurlar.