banner374
22 Kasım 2015 Pazar 15:39
EĞİTİMBİRSEN’DE YENİ DÖNEM
Eğitim-Bir-Sen Genel Merkezi bu kapsamda bir yandan Şube Yönetimlerini ve İlçe Yönetimlerini üst üste hizmet içi eğitim programlarına alarak teşkilatı çelik çekirdek tezi ile geliştirmeye yönelik eğitim programlarını uyguluyor. Diğer yandan da 340 binleri geçen üye sayısının ve konjoktürün avantajını en iyi şekilde değerlendirerek Genel Merkez koordinesinde adeta filo şeklinde hizmet aracı alımı yoluyla hizmet araçlarına kavuşuyorlar. Bir yandan Genel Merkez Hizmet Binası inşaatı devam ediyor

Bugünde İstanbul Şubelerinden İstanbul 5 Nolu Şube Avrupa yakasında, İstanbul 3 Nolu Şube’de Anadolu yakasında İstanbul’un ilk sendika hizmet binalarının açılışını yaparak, Şube Hizmet Binası tapularını Ali Yalçın’ın elinden aldılar. Teşkilat yapısı açısından da Şube Başkanlarının önemli bir kısmının profesyonel sendikacılığa geçmeye başladığı Eğitim-Bir-Sen’in kurumsallaşma yolunda attığı bu adımlar diğer sendikalar tarafından da gıpta ile izleniyor.

Yeni dönemde kurumsallaşmasını profesyonel bir zemine oturtmuş, yeni bir Eğitim-Bir-Sen yapılanması göreceğe benziyoruz.

banner182
Anahtar Kelimeler:
eğitimbirsen yeni dönem
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol