banner374
09 Temmuz 2012 Pazartesi 05:21
Fatih Projesi Ekipmanlarını Teslim Almada İzlenecek Yol...
MEB yayımladığı yazı ile Eğitimde Fatih Projesi kapsamında okullara kurulan ekipmanların teslim alınması hususunda uyardı.


MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü yazı yayımlayarak Eğitimde Fatih Projesi kapsamında okullara kurulan ekipmanların teslim alınması hususunda dikkat edilmesi gereken konular hakkında uyardı.


Müsteşar Yardımcısı Birol Ekici imzası ile yayımlanan yazıda; eğitimde Fatih Projesi kapsamında 3.657 Orta Öğretim Okuluna Bilgi Teknoloji Malzemelerinin Satın Alınması ihalesi sözleşmelerinin Vestel Dijital A.Ş ile BETA Ofis Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş ile imzalandığı belirtilmektedir.


Söz konusu sözleşmeler gereği ilgili firmaların okullarda kurulumlara başladığı, muayene kabul işlemleri îl Millî Eğitim Müdürlüğünde Eğitimde Fatih Projesinden sorumlu şube müdürü koordinasyonunda, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütüleceği. Eğitimde Fatih Projesi Kapsamında gerçekleşen kurulumların yerel muayene kabulleri Millî Eğitim Bakanlığına ait internet adresindeki Muayene Kabul Modülünden yapılması gerekmektedir.


İl ve îlçe Millî Eğitim Müdürlüklerinin, yerel şartları da dikkate alarak muayene kabul işlemlerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayacak tedbirleri almaları, ayrıca muayene kabul işlemleri için Muayene Kabul Modülü ve iki sayfa olarak "MUAYENE KABUL İŞLEMLERİNDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR" başlığı ile ekte yer alan dokümandaki bilgiler doğrultusunda Muayene Kabul Komisyonlarının yazılı ve sözlü olarak bilgilendirmesi istenmektedir.


Türk Eğitim-Sen


 
banner182
Son Güncelleme: 09.07.2012 05:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
okul öncecıler 4 yıl önce

6000 atama ıstıyoruz ek atama olsun tum ogretmenler atansın kımse dıgerını kıskanıp saldırmasın egıtımcı egıtımcı gıbı davransın ıstıyoruzzzzzzzzzzzzzz

Avatar
yeşim 4 yıl önce

okul öncesınden 600o atama olmalıydı ek atama olsun subatta bos kalan kontenjana ucretlı calısmasındansa kodro verılsın