banner374
05 Temmuz 2012 Perşembe 12:40
GÖREVDE YÜKSELME SINAVI YAZIMIZA MEB’DEN CEVAP...
Türk Eğitim-Sen olarak Bakanlığa göndermiş olduğumuz yazıda, Personel Genel Müdürlüğünce yapılan “2011 Yılı Merkez ve Taşra Teşkilatı Kadroları İçin Unvan Değişikliği Sınav Duyurusu”nu hatırlatarak “Unvan Değişikliği Sınavı”nın yapılması ve 4 yıldır devam eden mağduriyetlerin giderilmesi husussunda talepte bulunmuştuk.


 
Milli Eğitim Bakanlığının 22.06.2012 tarih ve 28555 sayılı cevabi yazısında, 652 sayılı MEB Teşkilat ve Görevleri Hakkında KHK ile Bakanlığın kuruluş, görev, yetki ve sorumluluklarının yeniden düzenlendiği ve yeni oluşturulan birimlerde istihdam edilecek olan personelin unvanları ile bu unvanlardaki kadro sayılarının yeniden belirleneceği, bu nedenle 2011 yılı Unvan Değişikliği Sınavı’nın iptal edildiği, 652 sayılı KHK’ye göre mevzuat düzenleme çalışmalarının devam etmekte olduğu bildirilmiştir. 


İlgili cevabi yazı için tıklayınız

banner182
Son Güncelleme: 05.07.2012 12:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Mert AKTAŞ 4 yıl önce

görevde yükselmeye ilişkin haber yapmışsınız ancak neden ilgili cevap yazısınız açılmadığını merak etmekteyiz, her site bu yazıyı haber yapmış ancak yine ilgili yazı açılmıyor. bundan dolayıda yine işin içinde birşeyler olduğunu ve bu haberi ilk biz yapmıştık demek için birşeyler uydurulduğunu düşünmekteyiz.