banner374
21 Mayıs 2012 Pazartesi 04:24
Hükümetten Yeni Zam Teklifi 3.5+3.5
 Hükümet 2012 için memur maaş zammı teklifini yüzde 3,5+3,5 olarak sundu.

 
Memur Başk. Gündoğdu eğer üçüncü teklifiniz 4+4 olacaksa ara vermeyelim toplantıyı bitirelim dedi..Bu teklifler müzakereyi sürdürecek teklifler değil. Eğer 4.5+ 4.5 olacaksa görüşmeleri sürdürelim. Yoksa bir anlamı yok  dedi..

Toplu Sözleşme masasından anlık bilgi aktarmaya devam ediyoruz. Memur Sen Genel Başkanı Ahmet GÜNDOĞDU Bakan FARUK ÇELİK' e çok sert çıktı.Toplu Sözleme Masasından Canlı Bilgiler burada.
 
  
Toplu Sözleşme masasından anlık bilgi aktarmaya devam ediyoruz. Memur Sen Genel Başkanı Ahmet GÜNDOĞDU Bakan FARUK ÇELİK' e çok sert çıktı.
 
Görüşme arasında kameraların karşısına çıkan Memur Sen Başkanı Ahmet Gündoğdu hükümetin yeni teklifinin de yeterli olmadığını söyledi.
“Yeni teklif müzakere edilecek kadar bile değil. Kamu işverenin yeni, uzlaşmacı bir teklifle gelmesini bekliyoruz” diyen Gündoğdu, “Yarın sabah 08:00’e kadar mücadelemiz sürecek” ifadelerini kullandı. Memur Sen Genel Baskanı Ahmet Gündoğdu, Sayın Bakan bosa vakit geçirmeyelim "Hazırladığınız Teklifi Görelim" lütfen dedi. 
banner182
Son Güncelleme: 21.05.2012 04:24
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol