banner374
25 Mayıs 2013 Cumartesi 10:35
İftira İle Sendikacılık Yapılmaz
 Türk Sağlık-Sen, Memur-Sen'e bağlı Sağlık-Sen Erzincan Şubesi'nin iki yöneticisi hakkında "İftira İle Sendikacılık Yapılmaz" dedi.

Sendikadan yapılan yazılı açıklama.

10 bin sahte üye, Antalya'da sahte üyelikler gibi iftiralarla sendikamıza çamur atan ama her seferinde mahkemeler tarafından attıkları bu çamurun içinde debelenmeye mahkum edilenler yine çamur deryasına gömüldüler. Afaki sözler ve yalanlarla mumları yatsıya kadar bile yanmayanların gayri ahlaki davranışları bir kez daha gün yüzüne çıktı.

Erzincan Şube Başkanımızın eşinin hastanedeki görevlendirilmesi ile ilgili olmadık iftiralarla dolu bir broşür hazırlayıp dağıtan Memur-Sen'e bağlı Sağlık-Sen'in Erzincan şubesinin iki yöneticisi açtığımız dava sonucunda Erzincan Sulh Ceza Mahkemesi tarafından 11 ay hapis cezasına cezaya çarptırıldı.

Sendikacılıkları ile ilgili bir faaliyetlerini ( varsa) anlatmak yerine iftiralarda sınırları zorlayıp aileleri bile işin içine katmaktan çekinmeyerek hakaret edenler için Üstad Necip Fazıl adamlık bir cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meseledir". sözünü suratlarına çarpıyoruz.
banner182
Son Güncelleme: 25.05.2013 10:35
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol