banner374
18 Şubat 2015 Çarşamba 17:06
İşte Ali Yalçın'ın Listesindeki 7.İsim
 Eğitim-Bir-Sen Genel Merkez Kongresinde adım adım sona gelinirken Genel Başkan Adayı Ali Yalçın’ın listesinde yer alacak yedinci (son) isimde belli oldu.
Denizli 1 No'lu Şube Başkanı Şükrü Kolukısa, Ali Yalçın’ın listesinden Genel Başkan yardımcılığına aday oldu.  Şükrü Kolukısa, eğitim konularında yazdığı yazılarla ve sosyolojik tahliller yapan denemeleriyle ve felsefi altyapısıyla dikkat çeken bir isim.   Entelektüel birikimi, medyayı yakından takibi, kültürel alandaki aksiyoner yapısı nedeniyle Şükrü Kolukısa’nın Ali Yalçın tarafından basın yayının başına getirilmek üzere tercih edildiği tahmin ediliyor. Ali Yalçın ve ekibinin tüm Türkiye’yi karış karış gezerek, teşkilatın neredeyse her birimiyle istişarede bulunarak tabanın sesinden yankılanan tınıyla tavanı inşa etmek için sabırla, metanetle yol kat ettiği biliniyor. Tüm istişarelerin neticesinde listesini şekillendirerek, görkemli bir kalabalık karşısında açıkladığı ve kamuoyunda geçer not alan vizyon belgesine hayat vermek için hafta sonu delegasyon karşına çıkarak tam yetkiyi alacağı kulislerde konuşuluyor.

Basın ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na düşünüldüğü anlaşılan Şükrü KOLUKISA hakkında fikir verecek siteler ve ulusal gazetelerde  yayınlanmış bazı yazıları:

http://www.milatgazetesi.com/sol-sendikalarin-ozgurlukle-imtihani/41265/#.VORFjPl_ved


http://www.milatgazetesi.com/turkiyede-egitim-ve-vesayet/41791/#.VORFcPl_ved
banner182
Son Güncelleme: 18.02.2015 10:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol