banner374
03 Şubat 2015 Salı 10:50
Mithan Sevin ,EBS Genel Başkan Adayı Ali YALÇIN'ın Yönetim Listesine Girdi.

Eğitim Bir Sen 5. Olağan Genel Kuruluna sayılı günler kala Genel Başkan Adaylarının yönetim listelleri şekillenmeye başlıyor. Genel Başkanlık İçin Yarışacak Ali YALÇIN twitter adresi üzerinde yaptığı açıklamada dördüncü yol arkadaşı olarak Gaziantep Şube Başkanı Mithat Sevin'in aralarına  katılarak kendiler güç verdiğini ifade etti.

İşte O açıklama

 Değerli Dostlar; Genel Bşk Yardımcımız Ramazan ÇAKIRCI ve Konya Şube Başkanımız Latif SELVİ ile "Zirveden Yeni Ufuklara" hedefiyle çıktığımız yolculuğumuzda dördüncü yol arkadaşı olarak Gaziantep Şube Başkanımız Mithat SEVİN katılarak güç vermiştir. Hayırlı olsun.


 Bu açıklamayla birlikte Ali YALÇIN'ın yönetim  listesinde an itibariyle   EBS Genel Başkan Yardımcı Ramazan Çakırcı , Konya Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Latif Selvi  , Gaziantep Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mithat SEVİN bulunuyor.

Ahmet Özer'in  listesinde  ise Eğitim Bir Sen Genel  Başkan Yardımcıları Murat Bilgin ve  Esat Tektaş ile birlikte  Ordu EBS Şube Başkanı İsmail Çelenk şu an bulunuyor .

Seçim çalışmaları kapsamında yapılan ziyaretler sonucu alınan fikirler doğrultusda  Genel Başkan Adayların seçime gireceği yönetim  listeleri önümüzde ki günlerde tamamlanacağa benziyor.


www.mebpersonel.com /ÖZEL HABER

banner182
Son Güncelleme: 03.02.2015 11:08
Anahtar Kelimeler:
MİTHAT SEVİN
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ALİ 2 yıl önce

mi̇that sevi̇n varsa şi̇mdi̇den keybetmiştir gecmis olsun