banner374
07 Kasım 2014 Cuma 08:22
Muğla Eğitim Bir-Sen Seçim Çalışmaları
 9 Kasım 2014 Pazar günü Muğla Menteşe Öğretmenevi'nde yapılacak olan Eğitim Bir-Sen Muğla Şubesi il başkanlığı ve yönetim kurulu seçimlerinde; 3 aday ve yönetim kurulu listeleri yarışacak. Yıllardır Muğla Eğitim Bir-Sen başkanlığını yürüten Sebahattin Akkır, Köyceğiz ilçesinden Ali Eren ve daha önce Muğla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Önder Uçak, sendikanın il başkanlığı için yarışacaklar.
 
Önder Uçak, yönetim kurulu adayları ile toplantı düzenledi. Toplantıda; yapılacak olan seçimlerin demokratik ortamda, kardeşlik duygu ve düşünceleri içinde olması gerektiğini; seçim sonuçlarının sendikalarını daha da güçlendirmesi temennisinde olduklarını söyledi.

Eğitim Bir-Sen Muğla il başkanlığına aday olan Önder Uçak; oluşturduğumuz güçlü yönetim kurulu adaylarımız ile birlikte; tüm ilçe başkanları, delege ve üyelerin görüş ve düşüncelerinin alınarak; tabana önem veren, geniş katılımlı bir organizasyon ruhu ile çalışacaklarını vurguladı. Sendikalarının Türkiye genelinde olduğu gibi Muğla genelinde de yetkili sendika olması için olağanüstü gayret sarf edeceklerini belirtti. Başta il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri olmak üzere; tüm sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları ve siyasi irade ile işbirliği yaparak eğitim sorunlarına çözüm getirmek için aday olduğunu söyledi.

Önder Uçak, yapılacak olan Eğitim Bir-Sen İl Başkanlığı seçimlerinin Muğla eğitim camiasına hayırlı olması temennisinde bulundu. 
banner182
Son Güncelleme: 07.11.2014 08:28
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol