banner374
04 Eylül 2012 Salı 21:42
Öğretmenler 5 Eylül'de MEB'e Yürüyor...

Eğitim-Sen'den yapılan açıklama;


Sendikamız, Başbakan ve Bakan Ömer Dinçer`in son açıklamalarını, 4+4+4 yasasını, norm fazlalıklarını, özür grubu atamalarını protesto etmek için yürüyor.4+4+4 gerici, piyasacı eğitim sistemine eleştirilerimiz ve Bakanlığın gerçek yüzünü teşhir çabalarımız karşısında panikleyen Başbakan, MEB ve hükümet üyeleri sendikamızı doğrudan hedef alan açıklamalar yapmaktadır.


Yapılan açıklamalar, yeni eğitim sistemine karşı mücadele eden sendikamızın mücadelede kararlılığı ve programının Başbakan ve Milli Eğitim Bakanı başta olmak üzere tüm hükümet yetkililerini rahatsız ettiğini göstermektedir.


Sendikamız Eğitim Sen, MEB`nın örgütümüzü hedef alan açıklamalarına karşı, 4+4+4 eğitim sistemine, norm fazlalıkları, özür grubu atamalarını protesto etmek için 5 Eylül Çarşamba günü (yarın) 14.30‘da Milli Eğitim Bakanlığı‘na yürüyecek, Bakanlık önünde açıklama yapacaktır. 
banner182
Son Güncelleme: 04.09.2012 21:42
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
sınıfçı 4 yıl önce

allah eğitimsenden razı olsun.sizde olmasanız hakkımızı kimse savunamayacak.

Avatar
destek.. 4 yıl önce

öğretmenin sesi olmaya devam edin lütfen..

Avatar
mesirkentli 4 yıl önce

100000 suriye'liye yer var bize gelince kelle başı hesap yapıyor sayın dinçer tabi ki onlara da kucak açılsın ama bize de üvey evlat muamelesesi yapılmasın

Avatar
Ben Türk eğitim sen'liyim Hep beraber sizinleyiz 4 yıl önce

bütün desteğimiz sizlerle.yetişirsek biz de katılmak isteriz