banner374
10 Haziran 2012 Pazar 00:32
Öğretmenler DİNÇER'i Dinlemeyecek!
Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’in telekonferans yöntemiyle yapacağı konuşmaya ilişkin Eğitim Sen boykot kararı aldı.

11 Haziran günü Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, telekonferans yöntemiyle sınıf öğretmenlerini ilçe merkezlerinde belirlenecek okullarda toplayarak eğitim sistemine ilişkin açıklamalarda bulunacaktır.


Eğitim Sen'in Açıklaması..


11 Haziran Pazartesi günü Eğitim Sen olarak, yaptığı açıklamalarla göreve geldiği günden bugüne eğitim sisteminde yaşanan sorunları eğitim emekçilerinin üzerine yüklemeye çalışan, eğitim emekçilerinin emeklerini görmezden gelerek aşağılayan Ömer Dinçer’in konuşmasını dinlemek üzere toplanılan okullarda sivil itaatsizlik hakkımızı kullanacak; Bakan Dinçer’i dinlemeyecek, eğitim emekçilerini, mesleğimizi, emeğimizi aşağılayan Bakan’ın sözlerine ortak olmayacağız.

banner182
Son Güncelleme: 10.06.2012 00:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
misafir 5 yıl önce

sayın bakanımız rahat koltuğunuzdan herşey ne kadarda güzel görünüyor değil mi ben ilçede görev yapıyorum ve başka bi ilçeye seminer için gideceğim ilçeler arası uzaklık 1 saat ve ulaşım imkanı var acaba yürüyerek gitmemizi mi istiyorsunuz. hadi bi şekilde gittik diyelim nerde kalcaz biz her yeri ankara istanbul gibi görüyosunuz sanırım bence türkiyeyi bi gezmelisiniz