banner374
09 Eylül 2016 Cuma 16:03
PKK'dan Atılan Öğretmenler Konusunda Diğer Sendikalar Neden Sessiz ?
 Milli Eğitim Bakanlığı 11.285 öğretmeni PKK ile irtibatı olduğu gerekçesiyle açığa aldı . 
Valiliklerden gelen listeler doğrultusunda açığa almaların devam etmesi bekleniyor . 

PKK'dan ötürü açığa alınan öğretmenlere Eğitimsen ve Hdp sahip çıktı . 

KESK ve Eğitimsen eylem kararı aldı . İl müdürlükleri önünde eylemler yaptı . 

Milli Eğitim Bakanlığının PKK ile irtibatı olan öğretmenleri açığa almasından sonra gözler diğer sendika başkanlarına çevrildi .

Yetkili sendika Eğitimbirsen ve ikinci büyük eğitim sendikası Türkeğitimsen'den konuyla ilgili hala bir açıklama gelmedi .

Eğitimbirsen Genel Başkan'ı Ali Yalçın ve Türkeğitimsen Genel Başkan'ı İsmail Koncuk ; PKK ile irtibatı olan öğretmenlerin Bakanlık tarafından açığa alınmasından sonraki süreçte hala sessizliklerini koruyorlar . 

Milli Eğitim Bakanlığı ve Hükümete karşı , PKK terör örgütüyle irtibatı olan öğretmenleri korumaktan çekinmeyen ve muhalefet görevini üstlenen Eğitimsen'e karşı ; Ülkenin bekası için milletinin ve hükümetinin yanında saf tutmaları gereken sendikaların suskunluklarını hayretle izliyoruz ....

Yorumu kamuoyuna bırakıyoruz .

www.kamudanhaber.com

banner182
Son Güncelleme: 09.09.2016 18:27
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
zz 3 ay önce

eğitim bir sen kapatılmalı terör yuvası olmuş....

Avatar
Nurhan 3 ay önce

Kim hangi örgüte hizmet ederse atılsın o örgüt onların maaşını versin hem maaş alacaklar hemde ülkemizi yıkacaklar yok böyle iş

Avatar
Mahmut 3 ay önce

Yoruma ne gerek terör örgütüne karışan herkes alınmalı meslekten. Ülke geleceği terörist düşüncelere mi emanet edilmeli?

Avatar
Vatansever 3 ay önce

Kamuda Fetöcü,pkklı olanlar ve bunlara sempati duyanlar ve hatta devletin tarafında olmayan herkes ihraç edilsin. En başta sendikalar temizlensin.

Avatar
PKK ya HAYIR 3 ay önce

Ülkemizde pkk, feto vs. vs. Hangi terör örgütüne bağlı veya ilişkisi olan memur, öğretmen, siyasi kim varsa bu ülkeden temizlenmelidir.

Avatar
klas 3 ay önce

eğitimbirin içindeki fatoşları ayıklamamak için gündem saptırılıyor bu milleti saf yerine koymasınlar feto sempatizanları sohbetlere katılanlar malum gazetesini alanlar eğitimbire geçtiler ve idareci oldular