banner374
02 Ekim 2015 Cuma 16:12
PROBLEMLERİ BÜYÜTMEYEN, ÇÖZÜM ÜRETEN YÖNETİCİ!

 Eğitim-Bir Sen Şube Yönetimi, Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla, Sultanbeyli, Adalar İlçe Temsilcileri ve yeni atanan Eğitim-Bir Sen üyesi okul müdürlerinin katıldığı toplantı Şube Başkanı Talat YAVUZ’un konuşmasıyla başladı.

Yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiamıza hayırlı olması dileklerini belirterek konuşmasına başlayan YAVUZ;  Okul müdürleriyle ilgili şu tespitlerde bulundu.

‘’Okul müdürü olarak çalıştığınız bölgedeki tüm değişim ve dönüşümü gerçekleştirecek olan sizlersiniz. Omuzladığınız yük gelecek nesiller adına büyük önem taşımakta.  Sizler;  Zor zamanlar geçirdiğimiz,  ahlaki anlamda sıkıntılar yaşadığımız bugünlerde dokunduğunuz hayatlarla ülkemizin geleceğine yön vereceksiniz.  Örnek bireyler olarak;  Problemleri  büyütmeyen  sorunları çözen, çalıştığı bölgenin adeta mihmandarlığını yapan örnek yöneticiler olmak zorundasınız.

Sizlerle sık sık bir araya gelip fikir teatisinde bulunmak istiyoruz. Geçen yıl açılışını gerçekleştirdiğimiz ,  sloganı ‘’İYİ YÖNETİCİ, DOĞRU YÖNETİM’’ olan ‘’YÖNETİCİ OKULU’’ projemizin çalışmalarını yakın zamanda başlatacağız. Sizlerin daha iyi yöneticiler olması adına her ay farklı bir etkinlik yaparak,  İstanbul Şehir Üniversitesi’nin de paydaşı   olduğu  sertifika  programlı eğitim programları gerçekleştireceğiz.

Bizler Eğitim-Bir Sen olarak üyemiz olan eğitim yöneticilerine her türlü manevi ve hukuki desteği vererek başarılı olmaları adına tüm gayretimizi göstereceğiz’’ dedi.

Eğitim yöneticilerinin böylesine sıcak bir ortamda gerçekleşen birliktelik için memnuniyetlerini dile getirdikleri toplantı kurum yöneticilerinin vedalaşmalarıyla sona erdi. 

banner182
Son Güncelleme: 02.10.2015 16:13
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
meczup 1 yıl önce

bu yüzden mi kaç gündür sendika başkanları bizi kaale almıyor...sadece sendika üyesi diya adaletsiz yöneticileri koruyor..