banner374
19 Mart 2013 Salı 13:38
TÜRKEĞİTİMSEN SERBEST KIYAFET EYLEMİ KARARI ALDI
Türkeğitimsen Genel Başkanı İsmail KONCUK'un serbest kıyafet eylemi ile ilgili sitemize yapmış olduğu açıklamalar...
Türkeğitimsen Genel Merkezi olarak 15 Mart tarihi itibariyle üyelerimizin serbest kıyafet eylemi yapması amacıyla , Genel Merkez olarak 15 Mart tarihli serbest kıyafet eylem kararı almış bulunmaktayız.

İş yerlerine serbest kıyafetle giden ve bu eyleme katılan üyelerimizden , bu eylemleri nedeniyle savunma isteyen idarecilere karşı şubelerimizden sendikamızın eylem kararı ve savunma metinlerini alabilirler.

Türkeğitimsen olarakKamu kurumlarında kıyafet özgürlüğü konusunda ilk günden bu tarafa olan serbesiyet uygulamasının taraftarı olduğumuzun arkasındayız.

Türkeğitimsen üyesi memurlarımız sewrbest kıyafet eylemine katılmaları halinde , bu genel merkez sendika kararı olduğu için hiç bir şekilde cezalandırılamayacaklardır.

Türkeğitimsen'in gün içerisinde konuyla ilgili resmi bir açıklama yapması bekleniyor...
banner182
Son Güncelleme: 19.03.2013 13:38
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
eş özrü 4 yıl önce

30 eylül gecen yıldakı gıbı baz alınsın bızde yuvamıza kavuşalım allah aşkına ne olur bundan ahber verın cok zor kafayı yıcem yapamıyorum adepte olamıyorummmmmmmmmmmmm

Avatar
muradx 4 yıl önce

sanki öğretmenlerin derdi bir tek kiyafetten ibaret. polislere,doktorlara kıyak çekilirken öğretmenlerin diğer sorunları neden görülmüyor...