banner374
09 Mayıs 2015 Cumartesi 08:28
YALOVA VALİSİ İSTİFA EDENE KADAR, EYLEME DEVAM
 Olayın medyaya yansımasının ardından Sendikalar bir araya gelerek, Halil Serkan Öz için Yalova'da bir destek yürüyüşü düzenlediler. Ancak ne yazık ki, üzerindeki bu strese dayanamayan Serkan Öz, 4 Nisan'da kalp krizi geçirerek vefat etti.

Duruma eğitim camiası olmak üzere bütün Sendikalar ve kamuoyundan tepkiler yükseldi ve herkes Yalova Valisi Selim Cebiroğlu'nu istifaya davet etti. Ancak Yalova Valisi Cebiroğlu, istifa etmek bir yana dursun, özür bile dilemek yerine sadece bir başsağlığı ile olayı geçiştirmeye çalıştı.

Konuyu gündemden düşürmemeye kararlı olan Eğitim Sen Yalova şubesi ve Serkan Öz'ün arkadaşları yeni bir eylem başlattılar. Yalova Valisi istifa edene kadar hep birlikte toplanıp Uğur Mumcu Meydanında kitap okuma eylemi yapılacak.

Eğitim Sen Yalova şubesi yaptığı açıklamada: "Halil Serkan Öz'ümüz için bugün yine meydandaydık. Yalova Valisi istifa edene kadar her Cuma saat 18.00-19.00 arası Uğur Mumcu Meydanındayız. Haftaya Cuma günü sende kitabını al gel bizlere katıl" dedi.

banner182
Son Güncelleme: 09.05.2015 08:29
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
sendikahaberleri.com 2 yıl önce

lütfen sitemizden aldığınız haberlerde aktif link kullanın. iyi çalışmalar. sendikahaberleri.com