banner374
28 Eylül 2013 Cumartesi 17:36
YANDAŞA TORPİL SINIR TANIMIYOR
 Ankara İl MEM 02.09.2013 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderdiği yazı ile İlçe ARGE ekiplerinin tam zamanlı olarak 6 ay süre ile görevlendirilmesi için uygun görülen öğretmenlerin ad, soyad ve branş bilgilerinin gönderilen tabloya uygun olarak doldurulmasını ve 06.09.2013 tarihine kadar resmi yazıyla ve e-posta adresine gönderilmesini istemiştir.

Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de çalışmalarını yaparak yıllardır bu birimde çalışan ve uygun olan öğretmenlerin isimlerini ve bilgilerini 04.09.2013 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Müdürlüğüne göndermiştir. Ancak asıl sorun da bundan sonra başlamaktadır. Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün görevlendirilmeleri için onaya gönderdiği 6 kişiden hiç birini onaylamamış, 24.09.2013 tarihli İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Valilik Makamına onay için gönderdiği yazıda ilçenin görevlendirme istediği bütün öğretmenleri değiştirip kendilerince farklı bir liste hazırlayarak Valilik onayına sunmuştur.

Adam kayırmanın şimdiye dek hiç bu kadar aleni ve pervasızca yapıldığına şahit olmamıştık. Ankara İl MEM Strateji Geliştirme ve Projeler Şubesinin 13.09.2013 tarihli yazısındaki listenin Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün gönderdiği liste olmadığından İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sayın Kamil Aydoğan’ın haberi olup olmadığını bilmiyoruz ancak biz EĞİTİM-İŞ Ankara 1 Nolu Şube olarak bu durumu kamuoyunun bilgisine sunuyor ve bir kez daha hatırlatıyoruz ki hak, hukuk ve adalet kavramları bir gün herkese gerekecektir.

İşte Değiştirilen Lsiteler

banner182
Son Güncelleme: 28.09.2013 17:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol