banner374
18 Eylül 2013 Çarşamba 18:28
YİNE MEB YİNE KEPAZELİK

 Bu 2,5 dakika içerisinde; yüzde 20’lik mevzuat bilgisi, yüzde 10’luk analitik düşünme, yüzde 15’lik temsil kabiliyeti, yüzde 10’luk muhakeme gücü, yüzde 10’luk iletişim, yüzde 10’luk davranış, yüzde 10’luk yeniliklere hakimiyet, yüzde 15’lik genel kültürleri değerlendirilmektedir.

Komisyonlar bu 2,5 dakika içerisinde öyle değerlendirmeler yapmışlardır ki yandaş sendika mensuplarının analitik düşündüğüne, temsil kabiliyetine, muhakeme gücüne, iletişim becerisine sahip olduğuna , davranışının uygun olduğuna ve genel kültürünün gelişmişliğine karar vermişlerdir. Karpuz seçmek için bile yetmeyecek zamanda bu özelliklerin hepsini değerlendirerek(!) karar veren bu komisyonlar kendilerine verilen ödevi hakkıyla yerine getirmişler, yandaşı kollayıp yandaş olmayana haksızlık etmişlerdir.

İşte MEB, işte müdür atamalarındaki mülakat...

ATASEN
Atasen (Ata Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikası)
banner182
Son Güncelleme: 18.09.2013 18:28
Anahtar Kelimeler:
YİNE MEB YİNE KEPAZELİK
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
mebzede 3 yıl önce

müdürlük mülakatları sonucu eğitim--bi̇rseni̇n her i̇ldeki̇ prensleri̇ i̇lk siralarda yer aldilar. müdür yardimciliğinda ise ayni sinava gi̇renler daha önce sadece sınavla atanmışken ek-1 garabeti çıkarıldı. sivasta 5 eylülde açıklanması gereken sonuçlar hala açıklanmadı.

Avatar
mehmet 3 yıl önce

ben asıl ebs üyelerine üzülüyorum.kendileri çıkp bu haksızlığı dile getirmeliydiler.hak yemeyiz demeliydiler.ama nerde koltuk sevdası gözlerini bürümüş.