Yer Değiştirme:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
2013 İş Bankası Personel Alımı Başvuru Şartları Açıklandı

 İş Bankası Personel Alımı 2013  İş bankası  DİYARBAKIR, ERZURUM, GAZİANTEP ve KONYA bölgelerindeki Şubelerinde Memur olarak görevlendirilecek ç, 16 Şubat 2013 Cumartesi günü Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Sınava başvurular  07 Şubat 2013 Perşembe günü saat 10:00’a kadar kabul edilecektir. Başvuru koşulları ve sınav hakkındaki bilgilere ulaşmak için lütfen tıklayınız.


Sınava başvurular 07 ġubat 2013 PerĢembe günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. 

Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. 

Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir

. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. 

Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.

Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır.

Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

Sınav Yöntemi

Sınavın ilk aşaması Genel Yetenek Testi’dir. İlk aşama sonucunda uygun bulunan adaylar ileriki bir tarihte gerçekleştirilecek olan mülakata katılmaya hak kazanacaktır.

Sınav Yeri
Sınavın Genel Yetenek Testi aşaması; DĠYARBAKIR, ERZURUM, GAZĠANTEP ve KONYA illerinde gerçekleştirilecektir (Mülakat aşamasının gerçekleştirileceği yerler yazılı aşamada başarılı olan adaylara daha sonra bildirilecektir).

Sınav Tarihi
Yazılı sınav 16 ġubat 2013 Cumartesi günü yapılacaktır.

Sınav Davetleri
Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 11 ġubat 2013 Pazartesi gününden itibaren İş Başvuru Formunda yer alan BaĢvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.
Belge Hazırlama
Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

Başvuru KoĢulları
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

16.02.1983 ve sonrasında doğmuş olmak

Diyarbakır Bölge sınavına Katılacaklar Ġçin: Batman, Bitlis, Diyarbakır, Hakkari, Mardin, Siirt, Şırnak, Van

Gaziantep Bölge Sınavına Katılacaklar Ġçin: Adıyaman, Gaziantep, Kahramanmaraş

Erzurum Bölge Sınavına Katılacaklar Ġçin: Ağrı, Erzurum, Kars, Muş

Konya Bölge Sınavına Katılacaklar Ġçin: Aksaray, Karaman, Konya

illerinde ikamet ediyor olmak Kamu haklarından yoksun bulunmamak Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak
 
Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken 31 Mart 2014 tarihine kadar tecilli ya da muaf olmak,

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet 

Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)
 
Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak

 Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim veren aĢağıdaki bölümlerinden mezun olmak (AĢağıda belirtilen ilgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmıĢ, yabancı ülkelerdeki eĢitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da baĢvuruları kabul edilmektedir.)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Merym kazanci 12 ay önce

ben düceden yazıyorum biranne olarak pazargünü oğlum iş bnk sinavina gitti gerçe dfarlaca girdi omadi lütfen rica ediyom bukez olsun sayilarimla

Uşak Milli Eğitim Müdürlüğüne atama yapıldı
Uşak Milli Eğitim Müdürlüğüne atama...

Haberi Oku