banner235
banner239
banner172

2013 Kasım Ayı Öğretmen Atama Kontenjanları

 2013 Kasım Ayı Öğretmen Atama Kontenjanları   MEB Müsteşarı Yusuf Tekin Kasım ayı öğretmen atamalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.MEB Müsteşarı Yusuf Tekin'in açıklamaları şu şekilde: 

"Eğitim camiasının bütün çalışanlarına ve gönüllülerine günaydın. Değerli arkadaşlar illerden bize ulaşan rakamlar kesinleşti. 750 yeni öğretmen alacağız. Prosedür 26. tercihten değil, yeni başvuru ile olacak. Norm ihtiyacımız olan bütün alanlardan orantılı olarak belirleyeceğiz. En kısa zamanda da duyuruya çıkıp, başvuru alacağız. İkinci bir konu şube müdürlüğü sınavı ile ilgili. Bakanlığa yapılan başvurulara ilişkin duyuru internet sayfasında yayınlandı. İlgili arkadaşlar başvuruları ile ilgili bilgileri internet sayfamızdan öğrenebilirler. Herkese hayırlı sabahlar ve başarılar.... "
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
serdar 1 yıl önce

yuh bır hukumet ancak bu kadar maskara olabılır subat ataması yoktu nerde cıktı gecen yıl subatta sınırda kalanlarıda atayın hukumetı desteklıyordum bu saaten sonra oy verırsem ellerım kırılsın

Misafir Avatar
Hakan 1 yıl önce

başbakanımıza şubat atamasındaki duyarlılığı için teşekkür ediyorum fakat bu atama sayısı ciddi bir sorunu beraberinde getiriyor çünkü biçok bölümde atama yapılmadı malum eylül atamasındaki kontenjanların adil dagıtılmamasından dolayı bu konuda bence miktar arttırılıp bölümler bazında daha adil bir dağılım sergilenmeli yoksa aynı sıkıntılar devam edecektir.

Misafir Avatar
DALGA GEÇİLİYORUZ 1 yıl önce

hi̇ç yapmasalar daha i̇yi̇ yazik hem öğrenci̇ler hem öğretmenler madur gelecek nesi̇le çok üzülüyorum

Misafir Avatar
alice 1 yıl önce

artık umudu kestim atanamayacağım keşke hiç sınıf öğrt okumasaydım 1 günde kaderimiz değişti.bazı bölümler sıfır puanla alınıyo biz 82 puanla yerleşemiyoruz allahtan reva mı bu ?

Misafir Avatar
atanmadan öleceğizzzz 1 yıl önce

şaka gibie ya şaka.gerçekten çok fazlaymış bu rakam.hreşyi geçtim bu yüksek atama rakamının paylaştırmaları ne kadar zor olack onlar için kara kara bunu düşünür oldum.resmen dalga geçiyorlar bizimle ya bu nedir