banner235
banner239
banner172

2013 MEB Kpss Branş Sıralaması

  2013 MEB Kpss Branş Sıralaması. 2013 branş sıralaması ÖSYM. Ösym branş Sıralaması son durum. 2013 Kpss branş sıralaması son dakika. 2013 KPSS branş SIRALAMASI. 2013 branş sıralaması ÖSYM. Ösym branş Sıralaması son durum. 2013 Kpss alan sıralaması son dakika.
 MEB'den KPSS alan sıralaması açıklaması.Bakanlığımız 2013 öğretmen atamaları sonrasında diğer yıllarda olduğu gibi öğretmen adayları tarafından ÖSYM branş sılaması’ nin adayların sonuç ekranında yayınladığı KPSS alan sırası ile ilgili olarak, atanamayan öğretmenlerce yoğun başvurular gelmektedir.

1- ÖSYMBranş sıralaması’ nin adayların sonuç ekranında yayınladığı sıralama adayların KPSS branş sıralaması’ ye müracaat esnasında beyanda bulundukları alan ve mezuniyete göre yapılmaktadır.

2- KPSS sınavı başvurularında bir öğretmen adayı birden fazla diplomaya sahip olabilmekte ve sadece bir diplama beyan edilmektedir.

3- Öğretmen alımlarında Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı 80 Sayılı Kararı esas alınmaktadır ve bu karara göre bir mezuniyet alanı birden fazla alana kaynak teşkil edebilmektedir.

4- ÖSYM’ nin yaptığı sıralama atama sıralaması değildir.

Öğretmen adaylarına duyrulur.

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü
Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Grup Başkanlığı

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ooö 1 yıl önce

geçen senelere göre alim en az alimlari bi̇zden açikta varken bi̇zi̇m magdurüyeti̇mi̇zi̇ gi̇der

Misafir Avatar
Öğretmen 1 yıl önce

ya sabır allahım bittik artık bu ne bitmez çile