Yer Değiştirme:
2014 Şubat Ataması Son Dakika Gelişmeleri MEB

 2014 Şubat Ataması Son Dakika Gelişmeleri MEB  Şubat Ataması 2014 Şubatta Öğretmen Ataması Olacak mı ? Şubatta 15 000 Öğretmen ataması Yapılacak mı, Şubatta Öğretmen Ataması yapılacak mı,Kaç Kişi Atamadan faydalanacak?Şubat Ataması,Atamalar,öğretmen ataması,Atamalar Ne zaman yapılacak,Şubatta atama varmı,Öğretmen Ataması Varmı? 

Abdullah Damar Twitter hesabında   Bir İkdar milletvekilinin Meb Müşteşarı ile yaptığı görüşme sonucu Kasım ayında 1.000  öğretmen atamasının ve 2014  Şubat ayında ise 15.000 öğretmen ataması yapılacağını yazdı.

Kasım ayında  öğretmen atamasını yapılacagını ve bu sayının kesıi olmadığı ama ortalama  1.000 civarı olduguna dair bilgiyi Meb müşteşarı Yusuf tekin mesaj aracılığyla geçtiğimiz günlerde  bildirmişti ve bu bilgisi  ilgili haber Kasım'da Ne Kadar Öğretmen Alımı Yapılacak? Yusuf Tekin'e sorduk haberimizle sizler ile paylaşmıştık

Bu açıklamalardan sonra akşam üzeri meb Müşteşarı Yusuf Tekin twitter üzerinde yaptığı açıklamayla Kasım ayında bir atama olacağını ve bu sayın 1.000 civarında olacagını kesin sayının 9 Kasım'da belli olcağını açıkladı fakat Şubat ataması için herhangi bir açıklama yapmadı.

Sayın Abbdulah Damar'ın Şubat ayında 15 bin öğretmen ataması  yapılacağında dair duyumunu' da bir  sayın müsteşarın bir an önce  açıklama yapıp atama bekleyen  binlerce öğretmeni  bu konuda aydınlatmaladır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
resim 4 ay önce

en az 800 istiyoruz bizimde yüzümüz gülsün artık, beklemek istemiyoruz...

Misafir Avatar
resimmm 4 ay önce

şubatta resime 300 kontenjan bizimde yüzümüz gülsün artık

Misafir Avatar
okul öncesi 4 ay önce

şubat 20.000 atama bizlere biraz olsun çare olabilir. altında çoğumuz gine mağdur alacağız lütfen sayın yetkililer sayın başbakanım duyun bu insanların sesini.

Misafir Avatar
lise mat 4 ay önce

en az 1200 atama olması gerekir branş öğretmenleri çok mağdur durumda........

Misafir Avatar
lise mat 4 ay önce

beklemekten yorulduk branş dağılımı biran önce belli olsun.......

Misafir Avatar
canan esra 4 ay önce

fransizcadan enaz 100atama yapilmali.hakkimiza cok girildi..

Misafir Avatar
resim @türkçe 4 ay önce

resim öğretmenliği 800 olmalı

Misafir Avatar
ingilizce 4 ay önce

şubat 40000 olmalı

Yedi Güzel Adam 1. bölüm full izle
Yedi Güzel Adam 1. bölüm full izle

Haberi Oku