\\"\\"
Yer Değiştirme:
49.Özel Güvenlik Soru Ve Cevapları (49.ÖGG) | ozelguvenlik.pol.tr
 49.Özel Güvenlik Soru Ve Cevapları (49.ÖGG) | ozelguvenlik.pol.tr  49. ÖGG Soru ve Cevap Anahtarları Bugün Yayımlanıyor  49. Özel Güvenlik Soru Cevapları Açıklanıyor (1  Aralık- ÖGG) 49. özel güvenlik cevap anahtarı 49. ögg sınav cevap anahtarı 49. ögg soru ve cevap anahtarı 1 aralık 49. özel güvenlik soru ve cevap anahtarı  49.özel güvenlik sınavından çıkan özel güvenlik memur adayları sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor edilirken 49. Özel Güvenlik  Soru ve Cevap Anahtarı Bugün yayınlanıyor.


Aldığımız son bilgilere göre gün içerisinde yada yarın açıklanması bekleniyor. Mebpersonel.com ekibi olarak siz değerli okuyucularımızla sınav soruları paylaşmış ancak cevap anahtarlarını özel güvenlik dairesi başkanlığı  tarafından beklenmektedir. 

Sonuçlar açıklandı


-49. ÖGG Sınav  Sonuçları İçin Tıklayınız 

Uzun süredir 49. ögg  soru ve cevap anahtarlarının yayınlanmöası bekleyen adaylar için 49. ögg sınav sorularını mebpersonel.com adresi olarak paylaşmıştık. Aldığımız son duyumlara göre bugün yada pazartesi günü açıklanmasını beklediğimiz sınav cevapları açıklandığı an aşağıdaki linkimiz aktif olacaktır. Anlık takip ettiğimiz 49. ögg sınav cevap anahtarları mebpersonel.com'da olacak .49.özel güvenlik sınav soruları indir49. Özel  Güvenlik Sınav Soru ve Cevaplarıyla İlgili Soru Görüş ve Önerilerinizi Yorumlar Kısımından Aktarabilirsiniz


49.özel Güvenlik soru ve cevapları yani 1 Aralık 2013 Pazar günü yapılan ÖGG Sınav soru ve cevapları henüz açıklanmadı açıklandığı zaman verdiğimiz linkler hemen aktiflecektir tüm ayrıntıları mebpersonel.com sitesinden öğrenebilirsiniz 
49.ÖGG sınav soru ve cevapları  açıklandığı anda bizim linklerimiz aktif hale gelecektir.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ibrahim @cansu 11 ay önce

bende bulamadım

Misafir Avatar
aslan 12 ay önce

ya siz nerden öğreniyosunuz,sayfalar açılmıyor,egm sayfasına bağlanmıyo,bakmadığım sayfa kalmadı ...

Misafir Avatar
aydan 12 ay önce

ben bulamadım sonuçları sayfalar acılmıyo :(

Misafir Avatar
mete 12 ay önce

egm acıkladı :) sımdı de benım bılgısayar naz yapıyo :) bılgısayar acılıyo bu sefer de google bulamıyo :))) 2 ucu *oklu değnek :)

Misafir Avatar
ali 12 ay önce

nerde açklanmış söyleyn bizde bileklim

Misafir Avatar
murat 12 ay önce

nerde açıklandı ya kalp krizi geçircem

Misafir Avatar
mustafa @cansu 12 ay önce

hangi sitede

Misafir Avatar
cansu 12 ay önce

açıklanmış arkadaşlar allaha şükür

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞİİRLERİ
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞİİRLERİ (2014)

Haberi Oku