banner235
banner239
banner172

6 Nisan Yds Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ÖSYM Yds Sınav Sonuçları 2014

 6 Nisan Yds Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ÖSYM Yds Sınav Sonuçları 2014 2014 Yds Bahar Dönemi Sonuçları Ekranı (Yds Sınav Sonuçları) Yds Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak Yds Sınav Sonuçları 2014 Ekranı Yds Sınav Sonuçları 2014 Ekranı 6 Nisan ÖSYM YDS Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2014 Yds Sonuçları için gün sayan binlerce aday için derlenen haber turumuzda yds sınav sonuçları ne zaman açıklanacak diye merak eden adaylar için derlenen haber turumuzda yds sınav sonuçları 2014 yılı için tüm gelişmeleri sitemizde bulabileceksiniz.Yds sınav sonuçları bu hafta sonu yapılan sınav için bekleniyor. 6 nisan yds sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz sitemiz mebpersonel.com adresinde olacaktır. Bu kapsamda yds sınav sonuçları ilk olarak siz değerli okuyucularımız öğrenmek istiyorsanız sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi unutmayınız. Yds sınav sonuçları 2014 yılı için büyük bir heyecanla devam ederken yds sınav sonuçları ekranı açıklanır açıklanmaz ilk olarak bu sayfa üzerinden öğrenebileceksiniz.

Yds sınav sonuçları 2014 yılı için sındavdan hemen sonra adaylar tarafından en çok merak edilen konulardan biri olmuştur. Yds sınav sonuçları için tüm gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız bizleri resmi facebook ve twitter adreslerimiz üzerinden takip ederek öğrenebileceksiniz. Bu kapsamda yds sınav sonuçları 2014 yılı için ilk olarak ösym ile eş zamanlı olarak siz değerli okuyucularımız öğrenmiş olacaksınız. Tüm gelişmeleri ve daha fazlasını yakından takip etmek istiyorsanızyds sınav sonuçları 2014 yılı için lütfen bizlerden ayrılmayınız.  Bu kapsamda yds sınav sonuçları ekranı sayesinde bire bir olarak siz değerli okuyucularımız için takipteyiz. Böylece yds sınav sonuçları 2014 yılı ekranı bu sayfada olacaktır. Yds sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz aşağıdaki linkimiz aktif hale gelerek kırmızı renkte olacaktır. Böylece yds sınav sonuçları anlık olarak bu sayfa üzerinden takip edebileceksiniz.

-YDS Sınav Sonuçları İÇİN tIKLAYINIZ (Pasif Açıklanması Bekleniyor)

Tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilrisiniz. Şimdiden herkese başarılar diliyoruz.

ÖSYM tarafından düzenlenen YDS İlkbahar Dönemi Sınavı, Almanca, Arapça, Bulgarca, Çince, Danimarkaca (Danish Dili), Ermenice, Farsça, Fransızca, Gürcüce, Hollandaca (Dutch Dili), İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Macarca, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Ukraynaca (Ukraince) ve Yunanca dillerinden gerçekleştirildi.
Sınav, saat 9.30'da başladı ve 150 dakika sürdü.

YDS adaylarına sınava giriş belgesi gönderilmedi. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulundu. Adayların, bu belgelerinin yazıcıdan dökümünü edinirken belge üzerinde fotoğraflarının görünür olmasına özen göstermeleri ve belgenin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmaları istendi.
      
YDS sınav binalarında hiçbir eşya emanete alınmadı, sınav binalarına bu belgeler dışında herhangi bir eşya getiren YDS adayları zorluk yaşadı. Adayların sınavda kullanacakları gereçler (kalem, silgi, kalemtıraş) ile şeker ve peçete ÖSYM tarafından sağlandı. Adaylar YDS sınavına şeffaf pet şişe içinde su getirebildi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×