banner235
banner239
banner172

Açıköğretim Aöf sınav soruları(14-15 Aralık)

  Açıköğretim Aöf sınav soruları(14-15 Aralık) 14-15 Aralık Açıköğretim Aöf sınav soruları cevapları14-15 Aralık 2013 Açıköğretim  Aöf Sınav Soruları(14-15 Aralık 2013). Aöf Açıköğretim fakültesi  güz dönemi Vize sınavı yapıldı. 14-15 aralık Aöf sınav soruları genelikle aöf sınavı bittikten sonra ki hafta perşembe günü aöf resmi internet sitesinde açıklanmaktadır. Sizlerden gelen yorumlar sayesin de 14-15 aralık 2013 aöf sınav soruları mebpersonel.com olarak sizler için bu sayfamızda derleyeceğiz.

Aöf sınav soruları genelikle aöf sınavı bittikten sonra ki hafta perşembe günü aöf resmi internet sitesinde açıklanmaktadır. Sizlerde Aöf sınav soruları için bu sayfamızı sık kullanılanlara ekleyip güncel olarak 14-15 aralık 2013 aöf sınav sorularına ulaşabileceksiniz.

Aöf sınav soruları Açıköğretim fakültesi tarafından aöf sınav soruları açıklandığı an Soru ve cevaplar yayınlanınca   eogrenme.anadolu.edu.tr   tıklayarak  ulaşabileceksiniz. Aöf sınav soruları resmi olarak açıkladığı an sizlere gerekli bilgiyi bu sayfamızda vereceğiz.


Aöf sınav soruları için  açıköğretim fakültesi tarafından yapılan açıklamada aöf sınav sorularına nasıl bakılabilceği şöyle açıklanmıştır.Aöf sınav soruları Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav sorularıve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesiİşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Sizlerde Aöf sınav soruları için yorum kısmına yazabilirsiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×