Yer Değiştirme:
Ağustos Öğretmen atamaları ve kontenjanları 2013-2014
   Ağustos Öğretmen atamaları ve kontenjanları 2013-2014 Ağustos Ayı Öğretmen atamaları,2013 öğretmen atamaları,203-2014 Öğretmen atama kontenjanları,KPSS 2013 Öğretmen atamaları kontenjanları 2013 KPSS Öğretmen Atama Kılavuzu ve Kontenjanları Açıklandı mı? Ağustos Öğretmen Atamaları...

2013 Öğretmenlik Alan Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından gözler Ağustos ayı atamalarında.2013 Ağustos ayı öğretmen atama kontenjanları için herkes meb 'den gelecek haberi bekliyor.

Öğretmen atamaları henüz başlamadı ama şimdiden heyecan zirvede ve MEB 'den gelecek haber bekleniyor. 2013 Öğretmen atamaları için kontenjanlar öğretmenler tarafından çok merak ediliyor.

- Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 28 Şubat döneminde mesleklerinden istifa eden ve etmek zorunda kalan eğitim çalışanları ile öğretmenlerin geri dönüşlerine ilişkin, “Henüz bir şekilde göreve başlamamış, durumları netleşmemiş olan öğretmenlerimize ve eğitim çalışanlarımıza tekrar böyle bir hakları olduğunu hatırlatmak üzere böyle bir düzenleme yapıldı” dedi.


 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yedi Güzel Adam 1. bölüm full izle
Yedi Güzel Adam 1. bölüm full izle

Haberi Oku