banner291
banner289

Akp belediye başkan adayları listesi

Akp belediye başkan adayları listesi

Akp belediye başkan adayları listesi
  Akp belediye başkan adayları listesi Akp Belediye Başkan adayları 81 il   Akp Belediye Başkan Aday Adayları 2014    Akp  Belediye Başkan Adayları açıklandı Ak Parti Belediye Başkan Adayları 5 Aralık 2013 Erdoğan illeri ve adayları açıklamaya başladı:Ak Parti Belediye Başkan Adayları 81 İl   AKP (Ak Parti) Belediye Başkan Adayları Belli Oldu TIKLAYINIZ  Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayları 2014  Tüm İller  AKP Belediye Başkan Adayları 2014   Ak Parti Belediye Başkan Adayları | AKP 2014 belediye başkan adayları seçimleri için ak parti belediye başkan adayları açıkladı. Ak parti belediye başkan adayları açıklanmaya devam ediyor. Siz değerli okuyucularımız için ak parti belediye başkan adayları için anlık aktarma yapacağız. Ak Parti Belediye Başkan Adayları 2014 AKP Belediye Başkan Adayları Listesi Ak parti belediye başkan adayları büyük bir bekleyişin ardından açıklanıyor. Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamanın ardından 2014 ak parti belediye başkan adayları için siz değerli okuyucularımıza il-il liste oluşturduk. Plaka kodlarına göre oluşturulmuş listede istediğiniz ile tıklayarak ak parti belediye başkan adayları 2014 seçimleri için bulabileceksiniz. Ak parti belediye başkan adayları tüm iller açıklandığı an aşağıdaki listeden bulabileceksiniz.BAYBURT: Mete Memiş
1964 Bayburt doğumlu. Evli ve 3 çocuk babası. İlk ve orta öğrenimi Bayburt'ta lisans eğitimini 1985 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Matematik Bölümünü tamamladı.

SİNOP: Hamza İnce
1955 Gerze, Sinop doğumlu Hamza İnce İlköğretim ve lise eğitimini Sinop'ta tamamladı. Hamza İnce Amasya Eğitim Enstitüsü mezunu.

YALOVA: Yakup Koçal
12 Aralık 1958 yılında Yalova'da doğdu. Orta ve lise eğitimini yatılı olarak İstanbul Erkek Lisesi'nde tamamlayan Koçal, 1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden Endüstri Mühendisi olarak mezun oldu.

KIRIKKALE: Mehmet Saygılı
1969 Yılında  dünyaya gelen Mehmet Saygılı, İlkokulu Tınaz İlkokulunda, Ortaokulu Atatürk İlkokulunda, Liseyi ise Kırıkkale Lisesinde tamamladı. Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 1990 yılında mezun oldu. 1990-1991 yılları arasında İngiltere'de Lisan eğitimi aldı. Evli ve üç çocuk babası.

NEVŞEHİR: Hasan Ünver
1963 yılında Ulukışla'da doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin bitirdi. Dünya Belediyeler Konseyi üyesi. Evli ve 2 çocuk babası.

SİİRT: Ali İlbaş
1967 yılında Siirt Merkezde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini bitirdikten sonra Siirt Ticaret Meslek Lisesi'nden mezun olmuştur. İlbaş, evli ve 6 çocuk babasıdır.

NİĞDE: Faruk Adoğan
1964 yılında Niğde'de doğdu. Eğitimine sırasıyla, Gümüşler Kasabası İlkokulu, İmam Hatip Ortaokulu, Lisesi mezuniyetinin ardından Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümüyle devam etmektedir. Evli ve üç çocuk babası Faruk AKDOĞAN, orta derece Arapça ve İngilizce biliyor.

KIRKLARELİ: Selahattin Minsolmaz
1970'de Kırklareli'nde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kırklareli'nde tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi'ndeki eğitimini 1995 yılında Ulaştırma Mühendisliği alanında Yüksek Mühendis olarak tamamladı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

EDİRNE: 

banner182
karakter kaldı.
Yorum Gönder

Copyright © 2016

Meb, Meb Personel , Meb Personeli, Öğretmen Sitesi, Memur, Memurlar

foto galeri

 • En Komik Karne Günü Capsleri
 • Birbirinden ilginç şekilli bulutlar
 • KAZANIMLAR HAYATA GEÇİYOR,KAYBEDENLERİNSE UYKUSU KAÇIYOR
 • Yeni Yıl Tüm Dünyada Coşkuyla kutlandı
 • Yeni yıla serin sular altında girdiler
 • PKK kalleşlikte sınır tanımıyor
 • Diyarbakır Sur'da polis eşlerinden sürpriz!
 • En İyi 10 Yılbaşı Hediyesi
 • Dünyayı Sarsan En İyi 10 Fotoğraf
 • Soruları Soran Öğretmen Siz Olsanız Tam Puan Vereceğiniz 21 Komik Cevap

iletişim

 • destek@mebpersonel.com
 • destek@mebpersonel.com
 • destek@mebpersonel.com