Yer Değiştirme:
AÖF 2012-2013 Güz Dönemi(Ocak) Ara Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı

 AÖF 2012-2013 Güz Dönemi(Ocak) Ara Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı açıklandı e-Kitap hizmeti, Açıköğretim ders kitaplarının SWF dosya formatına dönüştürülerek internet üzerinden yayınlanmasına yöneliktir.


2013 Eğitim  Öğretim  Güz Dönemi  AÖF  soruları ve cevapları aöf soru ve cevapları 10 ocak 2013 açıklandı  http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx    yayımlandı. Aöf sınav soruları için .http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx  adresinde giriş yaptıktan sonra  Fakülte seçimini yapılacak daha sonra  Bölüm listesinden 2012-2013 Eğitim Öğretim yılın seçeneğini işaredikten sonra Ders Seçiniz kısmından 2012-2013 güz dönemi eğitim yılını seçtikten sonra soru kitapçığını  göreceksiniz1.http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx  adresine Tc kimlik numaranızı giriniz  
2.  aöf Fakülte seçeneğinden Sınav Soruları
3.  aöf  Bölüm listesinden 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı
4 .  aöf  Ders Seçiniz. 2012-2013 güz dönemi eğitim yılı
5. aöf 
Açılan Sayfada Dersin Künyesi altında ki e-kitap sekmesi Tıklanacak Aşağıdaki bilgileri dikkate almanız durumunda, e-Kitap hizmetinden daha etkin olarak yararlanabilirsiniz.  • e-Kitap hizmetinden faydalanabilmek için Macromedia Flash Player 7 eklentisinin tarayıcınızda yüklü olması gerekmektedir. Buraya tıklayarak gerekli eklentiyi tarayıcınıza yükleyebilirsiniz.
  • Macromedia Flash Player 7 eklentisini yükledikten sonra, soldaki menüden izlemek istediğiniz üniteye tıklayarak açabilirsiniz.
  • e-Kitap hizmeti ücretsizdir.
  • İnternet ortamında bulunan kitapları bilgisayarınıza kaydetmeniz uygun değildir.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
emine 1 yıl önce

pazar öğleden sonra girdiğimiz sınavın sorularını bulamıyorum.4325 kodlu olanlar yok.

Yedi Güzel Adam tam olarak kimler
Yedi Güzel Adam tam olarak kimler

Haberi Oku