banner235
banner239
banner172

AÖF 2013 AÖF Soruları ve Cevapları 1-2 Haziran AÖF Final

AÖF 2013 AÖF Soruları ve Cevapları 1-2 Haziran AÖF Final AÖF (Açıköğretim Fakültesi) Final sınavı önceki gün ve bugün tüm yurtta yapıldı. 1-2 Haziran 2013 tarihlerinde yapılan AÖF final sınav soruları ve cevapları bu sayfada. Açıköğretim Sınavı final oturumları sona erdi. AÖF soruları ve cevapları ile sınav yorumları :

AÖF Sınav Not Ortalaması Sayfası

AÖF tarafından Dönem notu ve genel not ortalaması AÖF tarafından yayınlandı. AÖF dönem notu ve genel not ortalamaları da açıklandı.

AÖF Öğrencileri bu sonuçlara bakarak, CD, DC, DD notu aldıkları derslerinden geçip geçmedikleri hakkında bilgi sahibi olabileceklerdir.

AÖF Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması gerekmektedir.


1-2 Haziran 2013 AÖF Sınav Soruları ve Cevapları

AÖF sınav soruları ve cevapları her zaman olduğu gibi en kısa sürede AÖF kurumu tarafından öğrencilere duyurulacak. AÖF tarafından duyuru yapılır yapılmaz bu sayfada da AÖF sınav soruları ve cevap anahtarı yer alacak. AÖF Final soruları ne zaman açıklanacak yayınlanacak, sorular en kısa sürede açıklanacak.

Ders Geçme İle İlgili Kullanılan Kısaltmalar ve Terimler

1. AA ile CC arası anlamı “Geçer” notudur.

2. CD ile DD arası “Koşullu Geçer” notudur;  Genel Not Ortalaması 2,00 ve üzerinde ise bu derslerden geçer, altında ise akademik yetersizlik uyarısına göre işlem gerçekleştirilir.

3. FF, YZ, DZ “Kalır” notudur. Bu notlara sahip dersler tekrar alınmak zorundadır.

4. AÖF Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması ve DZ,YZ ve FF notu olmaması gereklidir.

5. Durum sütunundaki ifadeler Genel Not Ortalaması dikkate alınarak gösterilmiştir.

1-2 Haziran AÖF Final Sınav Soruları ve Cevapları İle İlgili Paylaşımlarınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×