banner246

AÖL Sınav Sonuçları 2014 Sonuç Ekranı MEB

AÖL Sınav Sonuçları 2014 Sonuç Ekranı MEB

AÖL Sınav Sonuçları 2014 Sonuç Ekranı MEB
 AÖL Sınav Sonuçları 2014 Sonuç Ekranı MEB Aöl Sınav Sonuçları 2014 Açıklanıyor Tıklayınız (4 5 Ocak MEB) 2014 aöl sınav sonuçları MEB (4 5 Ocak) AÖL Sınav Sonuçları 4 5 Ocak 2014 MEB AÖL Sınav Sonuçları 2014 tarihinde yapılan açık lise aöl sınav sonuçları için adaylar büyük bir heyecan ile bekliyorlar. Aöl sınav sonuçları için gün sayan öğrenciler meb tarafından yapılan sınav için 4-5 ocak aöl sınav sonuçları bekliyorlar. AÖL Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2014 aöl sınav sonuçları gibi tüm merak ettiğiniz soruları ve gelişmeleri sitemiz mebpersonel.com adrsinde bulabileceksiniz. Açık öğretim lisesi 4 5 ocak tarihinde yapılan aöl sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz meb ile eş zamanlı olarak sitemizde olacaktır. 

Aöl sınav sonuçları yaklaşık 3 haftadır bekleniyor. Bir an önce aöl sınav sonuçları açıklanması bekleyen adaylar sınav sonuçlarına göre geçip ya da kaldıklarını merak ediyorlar. Yeni teog sınavları nedeniyle aöl sınav tarihlerindede değişikliğe gidilmişti. Aöl sınav sonuçları için deyim yerindeyse gün sayan adaylar artık sonuçların bir an önce açıklanması için bekleniyorlar. AÖL sınav sonuçları 2014 yılında yapılan tüm sınavlarla ilgili tüm merak ettiklerinizi yorumlar kısımından bizlere aktarabilirsiniz. Tüm gelişmlerden meb ile eş zamanlı olarak öğrenebileceğiniz sitemiz mebpersonel.com adresini sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye ederiz. 4 5 ocak aöl sınav sonuçları 2014 açıklandığı zaman aşağıdaki linkimiz aktif hale gelecektir. Aktif olan linkimiz kırmızı renkte olacaktır. Yani aöl sınav sonuçları açıklanması anında aşağıdaki link kırmızı renkte olacaktır. Tıklayarak öğrenebilirsiniz. 

- 4 5 Ocak AÖL Sınav Sonuçları Tıklayınız (Pasif her an açıklanabilir)

-AÖL Sistemi İçin Tıklayınız.

Aklınıza gelen tüm soru görüş ve önerileri yorumlar kısımından bizlere aktarabilirsiniz. Şimdiden tüm adaylara başarılar diliyoruz. 

ğrenciler 4 yıllık sistemde 8 dönem okuyup ve gerekli diğer mezuniyet şartlarını tamamladıklarında mezuniyet aşamasına gelirler. Açık Öğretim Lisesi dersleri ortak, (zorunlu), alan ve seçmeli derslerden oluşmaktadır. Ortak dersler zorunluluğunun mutlaka kaldırılması gereken derslerdir. Zorunluluğun kalkması için ortak derslerin sınavında başarılması (geçilmesi) veya en az üç kez sınavına girilerek muaf olunması gerekmektedir. Muaf olunan dersin kredisi kazanılmaz. Öğrenci isterse/ihtiyaç duyarsa muaf olunan dersi/dersleri tekrar seçebilir. Seçilen ders geçilir ise kredisi kazanılır, geçilemez ise dersin muafiyeti devam eder.
Alan dersleri ise Genel Kültür Alanı dışında başka bir alanı seçen öğrencilerin, alan kredilerini tamamlamak için belirlenmiş olan derslerdir. Alan derslerinin hepsinden en az bir kez sınava girilmesi ve alan kredisinin tamamlanması gerekmektedir.
Ortak ve alan dersleri ile tamamlanamayan toplam kredi seçmeli derslerden ders seçilerek tamamlanmaya çalışılır.
banner182
karakter kaldı.
Yorum Gönder
banner278

2 YORUM

 • Misafir Avatar

  ibrahim koyuncu

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  ösym bir haftada açıklıyo üniversite sınavlarını meb.40 günde açıklıyamıyo açık lise ara sınavlarını ne beceriksizlik anlamadım

 • Misafir Avatar

  ibrahim koyuncu

  2 yıl önce

    (0)  Cevapla

  benim aöl de 200 kredim var.ortak derslerden muaf olmak için 3 defa kayıt yaptırıp 2 defasında sınava girmedim.ama sınava girmediğim için başarısız dersler ekranında ders başarısız görünüyo.fakat bir türlü dersten muaf olamıyorum .gerekçe sınava girmem gerekio .madem sınava girmem gerekio neden ders başarısız görünüyo.yada meb çokmu hevesli sınava girip boş kağıt vermeme.boş kağıt versem mezun olucam .ne saçmalık bu ya manyakmı bunu yapanlar

Son Galeriler Git

Copyright © 2015

Meb Personel,Personel Meb ,Meb Personeli

Meb, Meb Personel , Meb Personeli, Öğretmen Sitesi, Memur, Memurlar

foto galeri

 • Türkler Google'ın kamerasına öyle bir yakalandı ki!
 • RUS LİDERİ PUTİN KİM, İKTİDARA NASIL GELDİ, NELER YAPTI?
 • Öğretmenler Günü
 • Türkiye'nin En Çok Maaş veren şirketleri
 • YENİ MEMUR YASASININ DETAYLARI
 • LEYLA ZANA'NIN YEMİNİ GEÇERSİZ SAYILDI
 • Bir anda ortaya çıktılar!
 • Öğrenciler için garantili burs bulma yolları
 • Yeni Öğretmenleri Mesleğinden Soğutacak 17 Sınav Sorusu Ve Cevapları
 • GÜNEŞ IŞIĞI GÖRÜNCE ERİYEN İNSANLAR

iletişim

 • destek@mebpersonel.com
 • destek@mebpersonel.com
 • destek@mebpersonel.com