banner291
banner289

Başbakanın Dünkü konuşmasını izle-Başbakan Havalimanı konuşması

Başbakanın Dünkü konuşmasını izle-Başbakan Havalimanı konuşması,Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Kuzey Afrika Gezisi'nden dönüyor. Başbakan'ın dönüş görüntülerini canlı seyret, Başbakanın havalimanı konuşması

Başbakanın Dünkü konuşmasını izle-Başbakan Havalimanı konuşması
Başbakan Erdoğan; Fas, Tunus ve Cezayir gezisini tamamladı. Erdoğan Bugün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'na gelecek. Gezi Parkı'nda başlayan olaylar hakkında Tunus'ta bir açıklama yapan Erdoğan, "Çevre duyarlılığı olan insanların iyi niyetini kötüye kullanıyorlar. Son on yılda çok ağaç diktik. Taksim projemiz tarihi, çevreyi ve kültürü bir arada tutan bir projedir. Bu proje İstanbul’a çok güzel bir ortam oluşturacaktır. Orada AKM yerine büyük bir opera merkezi yapacağız. Vatandaşlarımız hep birlikte nezih bir ortamda gezme ve eğlenme fırsatı bulacaktır. Yıktığımız şeylerde daha modern tiyatro binası da yapacağız." şeklinde konuştu.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Kuzey Afrika'daki temaslarını bitirip bugün dönüyor. Atatürk Havalimanın'a gelecek olan Başbakan'ın eylemlerdeki son durum hakkında yapacağı yorum herkes tarafından merakla bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Erdoğan'ın vekili olarak kürsüye çıkan Arınç'ın yumuşak ve barış dolu konuşması üzerine Başbakanın konuya nasıl yaklaşacağı herkes tarafından konuşuluyor.  "Başbakanı karşılamayın" AKP'li vekillerin Atatürk Havalimanın'da Recep tayyip Erdoğan'ı karşılayacağı kulislerde konuşulan iddialara AKP sözcüsü Hüseyin Çelik yanıt verdi, Çelik, "Ak Parti'ye gönül verenlere sesleniyorum. Hiç kimse durumdan vazife çıkartıp gidip Başbakan’ı karşılamasın. Sayın Başbakan’ın böyle bir şeye ihtiyacı yok. İstanbul teşkilatımızın da böyle bir şeye ihtiyacı yok." "Miraç kandili nedeniyle müminler bir araya gelecekler. Onlara de sesleniyorum. Sükunet içinde dua edilecek, ibadet edilecek. Sevginin hakim olması gereken huşu içinde ibadet edileceği bir gecedir. Bu geceyi de birileri birilerine zehir ederse bu da çok yazık olur. Böyle bir şey olacağını da beklemiyorum."
Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle;   Yabancı eylemcilerle ilgili şu anda her şey hukuk müdahalesiyle yürüyor. 7 yabancıdan 6’sı savcılıktadır. Vekilim ve yardımcım Bülent Arınç, gerekli olan şeyleri yapmıştır. Ne aldanan ne de aldatan olmayacağız siyaseti yürütüyoruz. Böyle bir yarışa sokmaya gerek yoktur. Şunu alırsam bunu alırım şeklinde bir anlayışla devlet yönetilmez. Orada olmayan bir şeyin vaadini vermedik. Oradaki uygulamayı aslına dönüştürüyoruz. Yardımcım gerekli açıklamaları yaptı. Kullanılan aşırı gazla alakalı üzüntümüzü dile gitirdik. Hiçbir hak, hukuk dışı yollarla aranmaz. İstediğim yerde miting yaparım, yakarım, yıkarım derseniz buna izin vermeyiz. Biz çoğunluğun azınlığa tahakkümüne karşıyız ama azınlığın çoğunluğuna tahakkümünü de kabul etmeyiz. İstanbul’un doğal güzelliğinin de korunması gerekiyor."

banner182
karakter kaldı.
Yorum Gönder

1 YORUM

Copyright © 2016

Meb, Meb Personel , Meb Personeli, Öğretmen Sitesi, Memur, Memurlar

foto galeri

 • En Komik Karne Günü Capsleri
 • Birbirinden ilginç şekilli bulutlar
 • KAZANIMLAR HAYATA GEÇİYOR,KAYBEDENLERİNSE UYKUSU KAÇIYOR
 • Yeni Yıl Tüm Dünyada Coşkuyla kutlandı
 • Yeni yıla serin sular altında girdiler
 • PKK kalleşlikte sınır tanımıyor
 • Diyarbakır Sur'da polis eşlerinden sürpriz!
 • En İyi 10 Yılbaşı Hediyesi
 • Dünyayı Sarsan En İyi 10 Fotoğraf
 • Soruları Soran Öğretmen Siz Olsanız Tam Puan Vereceğiniz 21 Komik Cevap

iletişim

 • destek@mebpersonel.com
 • destek@mebpersonel.com
 • destek@mebpersonel.com