Yer Değiştirme:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Bilişim Teknolojisi Rehber Öğretmenliği Başvuruları (2013-2014 1. Dönem)

 Bilişim Teknolojisi Rehber Öğretmenliği Başvuruları (2013-2014 1. Dönem) 2013-2014 Öğretim yılı 1. Dönem Bilişim Teknolojisi Rehber Öğretmenliği görevlendirmeleri Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen 28/09/2012 tarih ve 16791 sayılı emirleri gereği başvuru alınmak suretiyle yapılacaktır. Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni olarak görev almak isteyen öğretmenler ilgili yazıda belirtilen esaslar doğrultusunda Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği Görevlendirme Başvuru Formu nu doldurarak en geç 06 Eylül 2013 tarihinde müdürlüğümüz Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri biriminde olacak şekilde göndermeleri gerekmektedir

Başvuru İçin Tıklayınız
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
bilişim_öğrt. 8 ay önce

bu hakkı elimizden alıp başka bölümlere verenleri allah bildiği gibi yapsın. biz boşunamı 4 sene dirsek çürüttük... bu derse girenlere de bu dersi başka branşlara verenlere de hakkım helal değil. millet 50 ile atanırken biz 85 le açıkta kalıyoruz... el insaf artık

Misafir Avatar
kemal 8 ay önce

bilşim derslerine sadece bilgisayar öğretmenleri girmelidir.2013 kpss atamalarında gerekli bilişim öğretmeni kontenjanı verilmeli yıllardır süren bilişimcilerin mağduriyeteleri giderilmelidir.

Misafir Avatar
ahmet 8 ay önce

@ercan celik'in dediklerini anlıyamadın heralde.diğer branşların bilişim derslerine görevlendirilmeleri yüzünden bilişimciler atanamıyor zaten.sende atan sonra hakkını ara diyorsun tamamen saçmalıyorsun ercan.

Misafir Avatar
semih 8 ay önce

@ercan boş boş konuşuyon sen hangi branştasın.git kendi branşınla alakalı ahkam kes.saçma sapan konuşma

Misafir Avatar
fatih 8 ay önce

bilişim rehber öğretmenliği bilgisayar öğretmenlerinin hakkıdır.

Misafir Avatar
murat 8 ay önce

bilişim öğretmenlerinin hakkı yenmemeli artık.kpss de hak ettiği atama yapılmalı.bilşim derslerine başka branşlar girmemeli.

Misafir Avatar
Osman 8 ay önce
maşşallaMisafir Avatar
ismail 8 ay önce

btr nin sadece bilişim öğretmenlerine bırakılması gerekiyor.

Şube Müdürlüğü Taban Puanları 16 Nisan...
Şube Müdürlüğü Taban Puanları 16 Nisan 2014

Haberi Oku