Yer Değiştirme:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
bugün ne giysem gala gecesi izle full Hd

 bugün ne giysem gala gecesi izle full Hd  


Bugün Ne Giysem Gala gecesi seyirci oyu (sms) ile belirlendi. Show TV izleyicilerinin gönderdikleri sms oylarıyla “Bugün Ne Giysem?” yarışmasının birincisi belli oldu.

Bugün Ne Giysem Yarışması Sonuçları:

2012′nin En Şık 1. Kadını Rana Özmutlu
2012′nin En Şık 2. Kadını Duygu Bak
2012′nin En Şık 3. Kadını Ayşe Doğan


Türkiye’nin en çok izlenen moda programlarından biri olan ve başarılı sevilen jürileri tarafından giyimleri konusunda görüşleri doğrultusunda eleştiri alan cesur bayanlar yeni bölümde bir finalle daha yeni finalistlerini belirleyecek. Show Tv ekranlarında yayınlanan Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 27 Aralık 2012. Fiziğine ve tarzına güvenen cesur hanımların hünerlerini gösterdiği podyumda bakalım 27.12.2012 cuma günü yayınlanacak olan Final gecesinde kim 1. olacak.  İşte Tüm finalistler.


Show Tv ekranlarında yayınlanan Bugün Ne Giysem’in Gala Gecesi İvana Sert’in keman ve dans şovu ile başladı.

İvana Sert performansı öncesi keman çalarak izleyicilerine müzik ziyafeti yaşattı.Keman şov bittikten sonra gala gecesine özel yazılan ’’ Bizimlesin’’ isimli şarkıyı hem seslendirdi hem de dans etti.

İvana Sert’in izleyicilerine dans şovunun sonunda da bir sürprizi vardı.

İvana Sert günlerdir ünlü dansöz Tanyeli’den oryantal dersi alıyordu ve izleyicilerine şovunun son bölümünde yapmayı plandığı oryantal şovu yaptı.’’ Bizimlesin ’’ isimli şarkının son kısımlarında darbuka ritmlerinin başlaması ile İvana Sert’ten oryantal şov başladı.

 >>> İvana Sert'ten muhteşem oryantal şov - TIKLA İZLE

Show TV'de ekrana gelen Bugün Ne Giysem adlı yarışmanın galası dün gece yapıldı. 

Sunuculuğunu eski manken Çağla Şikel'in yaptığı programda 18 yarışmacı "2012'nin en şık kadın ı" olmak için birbirleriyle kıyasıya bir yarışa girdi.

İlgili Galeriler:

CİCİŞLER BUGÜN NE 'GEYSEM'E JÜRİ ÜYESİ OLURSA -TIKLA İZLE

BUGÜN NE GİYSEM'DE İÇ ÇAMAŞIRI GİYMEYEN YARIŞMACI - TIKLA İZLE

IVANA SERT YÜREKLERİ HOPLATTI - TIKLA İZLE

BUGÜN NE GİYSEM TANITIM FİLMİ - TIKLA İZLE

Twitter Üzerinden büyük yankı bulan yarışmanın final gecesi birinci olan 81 yaşındaki yarışmacı Twitter üzerinde Rana Teyze olarak Trend Topic listesine girmeyi başardı

EN ŞIK KADIN RANA ÖZMUTLU
İvana Sert, Güneri Cıvaoğlu ve Erol Albayrak gibi isimlerin jüride yer aldığı yarışmada, SMS üzerinden yapılan halk oylamasında birinci Rana Özmutlu oldu.

CUMHURİYET KADINI BENZETMESİ

Özmutlu, ilk 18'deki yarışmacıların tanıtıldığı sırada jürinin hemen hepsinden iltifat aldı. "Cumhuriyet kadını" imajını taşıdığı gerekçesiyle jüriden teker teker övgü dolu sözler alan Özmutlu, Atatürk'ün Batı uygarlığı ile bağlarımızı güçlendirmede istediği "kadın tipi" olarak izleyiciye sunuldu.

BAŞÖRTÜLÜ ADAY 3. OLDU
Gala gecesinin ilgi odağı olan bir diğer yarışmacısı ise başörtülü aday Ayşe Doğan oldu. Ayşe Doğan, başörtüsünün altına giydiği üstü siyah altı kırmızı kıyafetiyle ilgi odağı olurken, yarışmayı 3. sırada tamamladı.

100 bin TL ödüllü Bugün Ne Giysem’in 2012 galasında 80 yaşındaki Rana Özmutlu, Türkiye’nin en şık kadını seçildi...

Muhteşem gala gecesinin sunuculuğunu ise Çağla Şikel Altuğ yaptı.

Yarışmanın gala gecesinde jüriye; Güneri Civaoğlu, Feryal Gürman, Emel Acar ve Canan Yaka da katıldı... Uzun süren yarışın sonunda 18 finalist jüri karşısına çıktı. Türkiye’nin en şık kadını Rana Özmutlu oldu.

İddialı yarışmacıların brbirinden dekolteli kıyafetlerle podyuma çıktığı gecede, 80 yaşındaki Rana Ninenin birinci seçilmesi herkesi şaşırttı..

Adaylar arasında Duygu yarışmaya ilk günden beri maskesiyle katılmıştı. Gala gecesinde maskesini çıkaran Duygu güzelliğiyle göz kamaştırdı. 3.en şık kadın Ayşe, 2. en şık kadın Duygu ve 1. de Rana Hanım oldu.

 Bugün Ne Giysem Gala Gecesinde 2012′nin en şık kadını kim oldu? Bugün Ne Giysem Kim Birinci Oldu? Bugün Ne Giysem Final birincisi belli oldu. İşte cevabı. 27 Aralık 2012 tarihinde Show Tv ekranlarında WoW Convention Center’dan, canlı olarak yayınlanan Bugün Ne Giysem Gala Gecesi Finali büyük bir heyecanla sona erdi. Bugün Ne Giysem Türkiye’nin 2012 en şık kadını Rana Özmutlu oldu.

Bugün Ne Giysem Gala gecesi seyirci oyu (sms) ile belirlendi. Show TV izleyicilerinin gönderdikleri sms oylarıyla “Bugün Ne Giysem?” yarışmasının birincisi belli oldu.

Bugün Ne Giysem Yarışması Sonuçları:

2012′nin En Şık 1. Kadını Rana Özmutlu
2012′nin En Şık 2. Kadını Duygu Bak
2012′nin En Şık 3. Kadını Ayşe Doğan

 

 Türkiye’nin en şık kadınını seçmeye çalışan moda avcıları, bu sezon daha güçlü bir şekilde seyircinin karşısına çıktı. 100 bin TL ödüllü Bugün Ne Giysem’in 2012 galasında hem Türkiye’nin en şık kadını seçti, hem de seyirciler unutulmaz anlar yaşattı. Muhteşem gala gecesinin sunuculuğunu ise Çağla Şikel Altuğ yaptı.

Yarışmanın gala gecesinde jüri görevini; usta yazar Güneri Civaoğlu, cemiyet hayatının en tarz isimlerinden Feryal Gürman, zerafetin simgesi Emel Acar ve Türkiye’nin en önemli moda tasarımcılarından Canan Yaka yaptı. Uzun süren yarışın sonunda 18 finalist jüri karşısına çıktı. Türkiye’nin en şık kadını Rana Özmutlu oldu. Dekolte giyenlerinnin yarıştığı gecede yaşı ve giyim tarzı ile dikkat çeken Rana hanım Türkiye’nin en şık kadını seçildi. Adaylar arasında Duygu yarışmaya ilk günden beri maskesiyle katılmıştı. Gala gecesinde maskesini çıkaran Duygu güzelliğiyle göz kamaştırdı. 3.en şık bayan Ayşe 2. en şık bayan Duygu ve 1. Rana Hanım oldu.

 

 Show TV’nin beğeniyle izlenen yarışması Bugün Ne Giysem’in gala gecesinde ufak bir kaza ekrana geldi.

Türkiye’nin en şık kadınının seçildiği yarışmada finalistler birer birer podyuma çıktı.

Finalistlerden Serpil Yılmaz isimli yarışmacı podyumda topuklu ayakkabılarının azizliğine uğrayarak yere düştü.

Podyumların tecrübeli mankeni Çağla Şikel duruma hemen müdahale etti ve yarışmacının yanına gitti.

Yarışmacı genç kadın olaya çok üzüldü ve defalarca özür diledi.. :

Serpil" O kadar çaba sarfettim ki bu yürüyüşü yapabilmek için, şu an kendimden utanıyorum nazar değdi." şeklinde açıklama yaptı.. Jüri üyeleri ise Serpil’i sakinleştirmeye çalıştılatr.

>>> VIDEO İÇİN TIKLAYINIZ

Tarzına güvenen ve giydiği her şeyi kendine yakıştıran hanımların "en şık" seçilmek için yarıştığı Bugün Ne Giysem'in gala gecesi Grand Cevahir Otel’de yapılan canlı yayınla ekrana geliyor. Yüz bin lira ödüllü yarışmanın gala gecesinde, jüri koltuğunda yazar Güneri Civaoğlu, cemiyet hayatının tanınmış ismi Feryal Gürman, modacı Emel Acar ve moda dünyasının önemli tasarımcılarından Canan Yaka oturuyor.

 

Show Tv ekranlarında yayınlanan Bugün Ne Giysem 27 Aralık gecesi yapılacak olan gala gecesi ile 2012'nin en şık bayanını bulacak. Gecede pop müziğin prensesi Bengü en yeni şarkılarıyla sahnede yerini alacak.B

BUGÜN NE GİYSEM GALA GECESİ CANLI İZLE

Caner ERDEM yönetimindeki Show TV İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan, tarzına güvenen ve giydiği her şeyi kendine yakıştıran hanımların, "En Şık" seçilmek için yarıştığı 100 bin TL büyük ödüllü "Bugün Ne Giysem" yepyeni yarışmacıları ile tüm hızıyla devam ediyor. Moda avcısı jürisiyle izleyicisine; güzel ve şık giyinmenin yanı sıra trend yaratmanın da ip uçlarını verecek.
Bugün Ne Giysem'in jüri üyeliğini, moda avcıları olarak tanınan; Ivana Sert, Özge Ulusoy, Hakan Akkaya ve Çağla Şikel yapıyor. Programın backstage'inde ise Uğurkan Erez yer alıyor.
Ekranların fenomen programı Bugün Ne Giysem, sıradışı çizgisi, rengarenk görüntüleri ve yepyeni yarışmacıları ile Show TV'de!
Cariye'nin bacakları herkesi kıskandırdı İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Nurhayat, Bugün Ne Giysem'de İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

“Bugün Ne Giysem'de PARA krizi!  İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


'
BUGÜN NE GİYSEM?'DE MUHTEŞEM GALA GECESİ
Show TV'nin beğeniyle izlenen yarışması "Bugün Ne Giysem?" ikinci sezonunun da finalini görkemli bir geceyle yapacak. Türkiye'nin en şık kadınını seçmeye çalışan moda avcıları, bu sezon daha güçlü bir şekilde seyircinin karşısına çıktı. 100 Bin TL ödüllü Bugün Ne Giysem?'in 2012 galasında hem Türkiyenin en şık kadını seçilecek, hem de seyirciler unutulmaz anlar yaşayacak. Muhteşem gala gecesinin sunuculuğunu ise Çağla Şikel Altuğ yapacak.100 BİN TL BÜYÜK ÖDÜL!
Caner ERDEM yönetimindeki Show TV İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan, tarzına güvenen ve giydiği her şeyi kendine yakıştıran hanımların, "En Şık" seçilmek için yarıştığı 100 Bin TL büyük ödüllü "Bugün Ne Giysem?" muhteşem bir galayla final yapacak. Moda avcıları; Ivana Sert, Özge Ulusoy, Çağla Şikel Altuğ, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez'in elemelerinden geçen Türkiye'nin en şık kadınları finalde bir araya geliyor. Uzun süren elemeler sonucunda binlerce başvuru arasından seçilen en şık giyinen kadınlar, son kez final için podyuma çıkacak.

BİNLERCE BAŞVURU
Bugün Ne Giysem?'in elemeleri hem yurtiçinde hem de yurtdışında yapıldı. İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, İzmir, Eskişehir'in yanısıra yurtdışında da Amsterdam, Paris, Londra, Berlin ve Kıbrıs'ta elemeler yapıldı. Yaklaşık 40 bin kişi Bugün Ne Giysem? yarışmasına katılmak için başvurdu.

18 FİNALİST VAR
Yarışmanın galibi olarak Türkiye'nin en şık kadını olmak isteyen yarışmacılar, haftalar süren zorlu bir maratondan geçti. Final için ise binlerce aday arasından sadece 18 kişi seçildi. Bu 18 şık kadın ise son hazırlıklarını muhteşem gala gecesi için yapıyor. Ve içlerinden 1 tanesi Türkiye'nin en şık kadını olacak.

MUHTEŞEM JÜRİ
Uzun süren yarışın sonunda 18 finalist jüri karşısına çıkacak. Yarışmanın gala gecesinde usta yazar Güneri Civaoğlu, cemiyet hayatının en tarz isimlerinden Feryal Gürman, zerafetin simgesi Emel Acar ve Türkiye'nin en önemli moda tasarımcılarından Canan Yaka jüri koltuğunda yer alacak.

SÜPRİZLERLE DOLU BİR GECE
Bugün Ne Giysem?'in muhteşem galası seyirciyi ekran başına kilitleyecek. 18 finalist'in podyumda olan kıyafet sunumlarının yanı sıra geceye katılan seçkin davetliler de finale renk katacak. Düzenlenen gala gecesinde ünlü şarkıcı Bengü birbirinden hareketli şarkılarıyla canlı olarak performans sergileyecek. Türkiye'nin en iyi mankenleriyle Erol Albayrak defilesi podyumları sallayacak. Ivana Sert ve Hakan Akkaya da yapacakları defilelerle herkesi büyülemeye hazırlanıyor. Ivana Sert'in muhteşem dans şovuysa herkesi ekrana kilitleyecek.

Çağla Şikel Altuğ'un eşsiz sunumuyla, unutulmaz bir moda şöleninin yaşanacağı 'Bugün Ne Giysem Gala Gecesi' İstanbul Grand Cevahir Otel'den canlı yayınla Show TV ekranlarında...

On sekiz finalist, podyumda kıyafet sunumları yapıyor. Gala gecesinde ünlü şarkıcı Bengü birbirinden hareketli şarkılarını yorumluyor. Ayrıca Erol Albayrak defilesi de gecenin sürprizlerinden... Bugün Ne Giysem'in iki emektar ismi Hakan Akkaya ve İvana Sert de defileleriyle gala gecesine renk katıyorIrmak Pehlivan – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Çiğdem Güven Yanık – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Zeynep Karayeli – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

İdil Ketboğa – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Sibel Karaltı – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Duygu Bak – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Serpil Yılmaz – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Selin Eroktay – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Çağla Akkuyu – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Sabina Allahverdiyeva – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Buse Narcı – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Rana Özmutlu – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Burçin Derbay – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Özlem Uğur – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Başak Kaygil – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Merve Öztürk – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Bade Erkan – Bugün Ne Giysem Gala Gecesi 2012

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Şube Müdürlüğü Atama Sonuçları Sayısal...
Şube Müdürlüğü Atama Sonuçları Sayısal Bilgiler

Haberi Oku