banner235
banner239
banner172

Diyanet yeterlilik sınav soruları ve cevapları 2013

 Diyanet yeterlilik sınav soruları ve cevapları 2013  Diyanet Yeterlilik Sınavı Soruları ve Cevapları 25 Ağustos 2013 Meb açıklandı mı? 25 Ağustos2013 te yapılan Diyanet yeterlilik sınav soruları cevapları ne zaman açıklanacak? Diyanet'in yeterlik ve MBSTS sınavı soru ve cevapları yayınlandığında sitemizde yer alacaktır. Diyanet Yeterlilik Sınavı  25 Ağustos pazar günü yani bu gün saat 10.00 da başladı, 81 il merkezinde yapılan sınava binlerce aday katıldı. 2013 Diyanet Yeterlilik Sınavı Sorular ve Cevaplarını açıklandığı anda sitemizde bulabilrisiniz. 

 SORU VE CEVAPLAR AÇIKLANDI TIKLAYINIZ
MEB Diyanet Yeterlilik Sınavı Soru ve Cevapları ne zaman yayınlanacak? Diyanet İşleri Başkanlığı Personel Yeterlilik Sınavı Soru ve Cevapları sitemizde olacaktır.  2013 DİB 25 Ağustos Diyanet Yeterlilik Sınavı hakkındaki görüşlerinizi, sınavdan sonra aklınızda kalan soruları bizimle paylaşabilirsiniz.Bu sınav döneminde sizler için editörlerimizin yapmış olduğu çalışma ile Dİyanet Yeterlilik Sınavına daha iyi hazırlanabilmeniz açısından önceki yıllarda çıkmış soruları ve cevapları aşağıda linki bulunan sayfamızda ise Diyanet Yeterlilik Sınavında çıkabilecek soru ve cevapları sizlerle paylaşmaya çalıştık.MEB Diyanet Yeterlilik Sınavı 25.08.2013 pazar günü saat 10.00"da 81 il merkezinde yapılacaktır.. Ancak Aday başvuru sasısı yetersiz olan ildeki adaylar, yakındaki ilde sınava alınacaktır..

25 AĞUSTOS 2013 Diyanet Yeterlilik Soru ve Cevapları ( LİNK AKTİF DEĞİLDİR)

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
babacık 2 yıl önce

Diyanet kurumuna sesleniyorum: Allah için siz o bina da ne yapiyonız! insan kurumu adina utanir be 3 gün oldu hala o sorulari yayinlamaya çalişiyorsunuz! o kadar kişi yetmiyorsa akli başinda bir kaç kişi yollayalim!

Misafir Avatar
MÜMİNE 2 yıl önce

uff ya hep çok zor sorular soruyolar bende busene gi̇rcem kazanmasam eşi̇m çok üzülür kiyamam ben

Misafir Avatar
bir dost 2 yıl önce

allahin isimlernden hangisi insana yoneliktir gibi bir soru vardi cevabi
tevvab ve gafur olacakti..

Misafir Avatar
bir dost 2 yıl önce

allahin isimlernden hangisi insana yoneliktir gibi bir soru vardi cevabi
tevvab ve gafur olacakti..