banner235
banner239
banner172

e akademi

 e akademi Bilgi Güvenliği Eğitimi MEB Yöneticilerine Yönelik E-Akademi Bilgi Güvenliği Eğitimi 03 Aralık 2012 Tarihinde Başladı 

Millî Eğitim Bakanlığı, e-Akademi Sistemi eşzamanlı ve eşzamansız olarak kullanıcılara eğitimler sunan, ölçme ve değerlendirme ile eğitimlerin başarı seviyelerini ölçebilen ve ayrıntılı raporlar sunan bir öğrenme yönetim sistemidir.


Tüm slaytların izlenmesi zorunlu tutulmuştur. Tüm içerik SCORM standartlarına uygun bir şekilde paketlenmiştir.

Dersler birbirine bağlantılı ve zorunludur. Bir dersi bitirmeden diğerine geçilememektedir. 70 Binden fazla kullanıcıya çevrimiçi ortamda hitap edilmektedir. Değerlendirme sınavından geçme şartı olarak en az 80 puan alma ölçütü konulmuştur. Eğitim bittikten sonra (31 Aralık'ı takiben 1 hafta içerisinde) kullanıcıların MEBBİS modüllerine puan olarak işlenecektir.

E-AKADEMİYE GİRİŞ:

e-Akademiye, http://mebbis.meb.gov.tr adresi altında yer alan e-Akademi tabına ve ardından e-Akademi bağlantısına tıklanarak (yada adres çubuğuna https://mebbis.meb.gov.tr/eakademilogin.aspx yazarak) girilebilir. e-Akademiye İl Millî Eğitim Müdürleri, Eğitim Denetmenleri, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri (Merkez ve Taşra), Okul Müdürleri ve Okul Müdür Yardımcıları kişisel MEBBİS şifreleri (MEBBİS kurum kodları kullanılmayacaktır.) ile giriş yapabileceklerdir.

Anahtar Kelimeler
e akademi
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×