Yer Değiştirme:
e okul karne notları açıklandı 2013 Karnenizi görmek için tıklayınız

  E Okul  karne notları  Takdir Teşekkür Hesaplama yapılmaktadır eokul veli bilgilendirme sistemi (e-okul vbs) E okul veli bilgilendirme sistemi öğretmenöğrenci ve veli girişi ilköğretim lise karne vbs e-okul meb sitesi web giriş adresi. E okul veli bilgilendirme sistemi amacına ulaştı. Veliler genelde e-okul veli bilgilendirme sistemi hakkında olumlu düşünüyor. E-okul veli bilgilendirme sistemi veliler tarafından gayetbaşarılı bulundu. e-okul.meb.gov.tr web adresinde hizmet veren eokul veli bilgilendirme e okul sisteminden karne notlarınıza artık internetin olduğu her ortamdan ulaşabilirsiniz. Bu bilgilere ulaşmak için neler gerekli peki: İlk önce Milli Eğitim Bakanlığı'nın sağladığı 

e okul ilköğretim Veli bilgilendirme sitesine giriyoruz. Daha sonra Resimdeki işaretli alanları doğru bir şekildedoldurunuz.

e okul Karne Notu Öğrenme Anlatımı:

1 Numaralı bölgeye Güvenlik Kodunu yazın.

2 Numaralı bölgeye öğrencinin TC. Kimlik numarasınıgiriniz.

3 Numaralı bölgeye de öğrencinin Okul Numarasınıgiriniz.

E-okul Veli Bilgilendirme sistemi ile öğrenciler not bilgilerine internet üzerinden ulaşıyor.E-okul Veli bilgilendirme sistemi ile veliler çocuklarının notunu E-okul'dan öğreniyor. E okul veli bilgilendirme sistemine E-okul MEB sitesinden ulaşılabiliyor. E-okulVeli bilgilendirme sisteminin 2012 yarıyıl tatili öncesinde kitlenmesi bekleniyor . E-okul karne notlarına 20 Ocak'tan itibaren ulaşılabilecek.

E OKUL GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

E OKUL ÖĞRETMENGİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ


Takdir Teşekkür Hesaplama İçin Aşağıdaki Resmi TıklayınızKarne notlarınızı internet üzerinden öğrenmek artık çok daha kolay ve açık. Karne notunuzu öğrenmek için yapabileceğiniz 2 tür seçenek mevcut. İlköğretimöğrencileri e okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden öğrenebilirler. 2. Seçenek ise karnem.net adlı siteden karne notunuzu öğrenebilirsiniz. Şimdi bu 2 seçeneğide açıklayacağım.

E-okul Veli bilgilendirme sistemi eğitimi üst seviyelere taşıdı. E-okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde notlar hemen öğreniliyor. E-okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde devamsızlıklar anlık olarak öğreniliyor. E-okulveli bilgilendirme sistemi sayesinde öğrencilerindurumları hemen öğreniliyor. E-okul 

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, resmi ve özelilköğretim okullarında okuyan öğrencisi bulunan veliler için hazırlanmıştır.

EOkul Ders Programı : Ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri, derslere giren öğretmen bilgileri haftalıkders programı,

Devamsızlık Bilgileri : Dönem içinde özürlü ve özürsüz devamsızlıklar,

E Okul Not Bilgileri : Öğrencinin okulda aldığı sınav, proje ve performans belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar,

Öğrenci T.C. Kimlik No : İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen 11 basamaklı numaradır. T.C. Kimlik Numarası bulunamayan öğrenciler için e-Okul sistemine kayıtlarında verilen geçici numara kullanılmaktadır.

Öğrenci Okul No : Okula kayıt sırasında verilen numaradır.Her öğrencinin mutlaka bir okul numarası bulunmaktadır.Sisteme giriş yapabilmek için bu numaranın bilinmesi gerekir.

E-Okul Giriş : e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'ne öğrenci, veli, yönetici ve öğretmenlerin nasıl eokul giriş yapacağınızı öğrenmek için E-Okul Giriş sayfasını ziyaretiedebilirsiniz.

E-Kayıt : Evraksız, bağışsız E Kayıt işlemleri, sınavsız öğrenci ortaöğretim kurumları ekayıt işlemleri için E-Kayıt linkini takip edebilirsiniz.

E-Okul VBS : E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi veliler, öğrenciler, idareciler ve öğretmenlerin öğrenci bilgilerini web e okul ortamında takip edebilmesi ve yönetibilmesi için geliştirilmiş bir eokul platformudur. E Okul VBS hakkında daha fazla bilgi için E-Okul VBS

 
 
E okul karne notları , e okul karne notları 2013, e okul karne notları 2013 , e okul karne notu öğrenme, e okul karne notları , e okul karne notları 25 ocak 2013 , e okul karne notları , e okul karne ,e okul karne sorgulama , e okul karne sorgulama sistemi , e okul notları , e okul karne ne zaman verilecek , e okul karne notları 2013
E- O kul sistemi üzerinden öğrencilerimiz “ e okul karne notları” sorgulayabiliyorlar.
25 Ocak 2013 tarihinde yaklaşık 14 milyon öğrenci karne alacak. Öğrencilerimiz karne notlarını e okul sistemi üzerinden görebileceklerdir.

E Okul üzerinden karne notlarına bakan öğrencilerimi Takdir Teşekkür Hesaplama yapmaktadırlar.
 

E - OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ 2012 - 2013

E - OKUL KARNE NOTLARI 


E-OKUL DEVAMSIZLIK İŞLEMLERİ

E- OKUL TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA

E - OKUL KARNE İŞLEMLERİ

E - OKUL VELİ GİRİŞ SİSTEMİ

TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA SİSTEMİ...

 • E - Okul Takdir Teşekkür Hesaplama...
 • E Okul Takdir Hesaplama 2013
 • E - Okul Teşekkür Hesaplama
 • E OKUL TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA...
 • E - Okul Karne Notları Açıklandı...
 • E Okul Karne Notları İçin Tıklayınız
 • e okul karne notları sorgulama...
 • E OKUL KARNE NOTLARI 2013
 • E Okul Vbs - e okul veli bilgilendirme...

E - OKUL BİLGİLENDİRME VİDEO
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kevser 3 hafta önce

ben karnemi görmek istiyorum

Misafir Avatar
Kevser 3 hafta önce

ben karnemi görmek istiyorum

Misafir Avatar
selin akkaya 1 ay önce

karnemi sabırsızlıkla bekliyorun

Misafir Avatar
AYŞE SAKİN 2 ay önce

karnemi görmek istiyorum. çok merakliyimalan Karakt

Misafir Avatar
selenay sarı 3 ay önce

ilgiç bu zamanlar çok kötü.

Misafir Avatar
merve mine kaya 3 ay önce

karnemi hemen görmek istiyorum karnem iyimi kötümü bilmiyorum

Misafir Avatar
eda 3 ay önce

karnemi bilmiyorum

Misafir Avatar
edauz 3 ay önce

benkendikarnenotumabakmakistiyorum

En anlamlı 23 Nisan Şiirleri
En anlamlı 23 Nisan Şiirleri

Haberi Oku