Yer Değiştirme:
Evlilik Kredisi Devlet Destekli (10 Bin) Nasıl Alınır-Başvurular Ne Zaman 2013
 Evlilik Kredisi Devlet Destekli (10 Bin) Nasıl Alınır-Başvurular Ne Zaman 2013   Evlilik Kredisi Devlet Destekli 2013  Evlilik Kredisi Devlet Destekli 10 Bin Lira Başvuruları ve Koşullar Tıklayınız  Evlilik Kredisi 10 Bin Lira Başvuru Koşulları Tıkla Öğren  Yeni Evlenen Çiftlere 10 Bin Lira Başvuru Koşulları Neler 2013 yeni evlenenlere 10 bin lira evlilik kredisi alımları evlilik kredisi 2013 alımları başlıyor evlilik kredisi devlet destekli olacak. Yeni evlenen çiftlere 10 bin TL verilecek! Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin bir televizyon kanalında açıklamalarda bulundu.Şahin, yeni evlenen çiftlere müjde verdi ve "Aile ve nüfus politikaları kapsamında yapılan mevzuat çalışmalarımıza göre yeni evlenen çiftlere faizsiz 10 bin TL kredi verilecek." dedi.  

İşte Bakan Şahin’in açıklamalarından satır başları:    
  

YENİ EVLENEN ÇİFTLERE 10 BİN LİRA


Bakan Fatma Şahin konuşmasının ardından, Twiter’dan da mesaj yayınladı.


Fatma Şahin ?@FatmaSahin_ASPBşimdi
1/ Aile ve nüfus politikaları kapsamında yapılan mevzuat çalışmalarımıza göre yeni evlenen çiftlere faizsiz 10 bin TL kredi verilecek.
Fatma Şahin ?@FatmaSahin_ASPBşimdi
2/ Evli çifte ilk yıl çocuk sahibi olmaları ya da hamilelik durumunda kredinin ödemesi konusunda da öteleme imkanı getirilecek.


ANNE BABAYA 15 DEĞİL 30 YIL İSTENECEK 


Bir komisyon kuruldu. Bizden uzmanlar, akademisyenler var, ne yapmamız gerektiğini çalıştılar.


Artık cinsel suçlarda ‘beden ve ruh sağlığı bozulmuştur’ o rapor istenmeyecek. Çocuk izleme merkezi önemli. Hastanelere kurdular. İkinci defa mağduriyet olmasın diye.


CEZALAR NASIL ARTIRILACAK


En ağır şekilde. Onun bütün hayatını mahvediyorsunuz, 4’te 3’e indirilme gibi, indirimler indirimler toplumun vicdanında karşılığını bilmiyor. Hakimler savcılar kutsal bir görev yapıyorlar. Onlar da haklı olarak yasal olarak görevlerini yapıyorlar. Biz TCK’daki en ağır cezayı almalarını sağlayacağız. Bu konuda hiç tavizimiz yok.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
serdar 6 gün önce

sağlam bilgiyi kimden alabiliriz acaba ?

Misafir Avatar
yasemin çelik 1 hafta önce

mrhaba arkadaşlar. yeni evlendim ve ev almak istiyoruz.yalnız ufak bir açığımız var. 10000 tl faizsiz kredi bizim için en uygun kredi seçeneği olacak ama yorumlara göre pek sağlıklı bir bilgi değil bu. ben takip edemiyorum ama herhangi bir değişiklik varmı acaba?

Misafir Avatar
haso 2 hafta önce

aman ya hepsi secim politikasi.onlar ne anlar yokluktan.bir maaslarinin yarisi.bir haftalik tatil parasi onlara.ogretmenim atanamadim.. nisanliyim. dugunum olacak. elde avucta bes kurus yok.

Misafir Avatar
fidan 2 hafta önce

herşey iyi güzel hoş da bu yardımın adı var piyasada kendisi yok

Misafir Avatar
oktay @ibrahim gamze 2 hafta önce

aylık gelir olmadan evlilik kredisi verilirmi

Misafir Avatar
irem 4 hafta önce

ya birisi bişey söylesin evlilik kıredisi verilicekmi verilmicekmi

Misafir Avatar
müge 2 ay önce

evlilik yaş sınırı 24 mü sadece daha üstü felan olmuyormu şimdi ya :(

Misafir Avatar
serkan 2 ay önce

si̇yaseti̇n bi̇r oyunuydu hepi̇mi̇ze yapacak tek şey var o da hepi̇mi̇ze kocaman geçmiş olsun.çünkü sadece bi̇r oyundu oynan ve oyun bi̇tti̇.malesefffff::

İkinci İl İçi Atama Sonuçları Ne Zaman...
İkinci İl İçi Atama Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor

Haberi Oku