Yer Değiştirme:
Evlilik Kredisi Devlet Destekli (10 Bin) Nasıl Alınır-Başvurular Ne Zaman 2013

 Evlilik Kredisi Devlet Destekli (10 Bin) Nasıl Alınır-Başvurular Ne Zaman 2013   Evlilik Kredisi Devlet Destekli 2013  Evlilik Kredisi Devlet Destekli 10 Bin Lira Başvuruları ve Koşullar Tıklayınız  Evlilik Kredisi 10 Bin Lira Başvuru Koşulları Tıkla Öğren  Yeni Evlenen Çiftlere 10 Bin Lira Başvuru Koşulları Neler 2013 yeni evlenenlere 10 bin lira evlilik kredisi alımları evlilik kredisi 2013 alımları başlıyor evlilik kredisi devlet destekli olacak. Yeni evlenen çiftlere 10 bin TL verilecek! Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin bir televizyon kanalında açıklamalarda bulundu.Şahin, yeni evlenen çiftlere müjde verdi ve "Aile ve nüfus politikaları kapsamında yapılan mevzuat çalışmalarımıza göre yeni evlenen çiftlere faizsiz 10 bin TL kredi verilecek." dedi.  

İşte Bakan Şahin’in açıklamalarından satır başları:    
  

YENİ EVLENEN ÇİFTLERE 10 BİN LİRA


Bakan Fatma Şahin konuşmasının ardından, Twiter’dan da mesaj yayınladı.


Fatma Şahin ?@FatmaSahin_ASPBşimdi
1/ Aile ve nüfus politikaları kapsamında yapılan mevzuat çalışmalarımıza göre yeni evlenen çiftlere faizsiz 10 bin TL kredi verilecek.
Fatma Şahin ?@FatmaSahin_ASPBşimdi
2/ Evli çifte ilk yıl çocuk sahibi olmaları ya da hamilelik durumunda kredinin ödemesi konusunda da öteleme imkanı getirilecek.


ANNE BABAYA 15 DEĞİL 30 YIL İSTENECEK 


Bir komisyon kuruldu. Bizden uzmanlar, akademisyenler var, ne yapmamız gerektiğini çalıştılar.


Artık cinsel suçlarda ‘beden ve ruh sağlığı bozulmuştur’ o rapor istenmeyecek. Çocuk izleme merkezi önemli. Hastanelere kurdular. İkinci defa mağduriyet olmasın diye.


CEZALAR NASIL ARTIRILACAK


En ağır şekilde. Onun bütün hayatını mahvediyorsunuz, 4’te 3’e indirilme gibi, indirimler indirimler toplumun vicdanında karşılığını bilmiyor. Hakimler savcılar kutsal bir görev yapıyorlar. Onlar da haklı olarak yasal olarak görevlerini yapıyorlar. Biz TCK’daki en ağır cezayı almalarını sağlayacağız. Bu konuda hiç tavizimiz yok.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ilknur 1 gün önce

yürürlüge girdi deniliyo ama hala ortada bişey yok ne kadar bir süre kaldı bu fırsattan yararlanmak için bununla ilgili bir bilgi verir misiniz lütfen sizi beklerken yaşımız doluyor sonra hiçbirşeye yaramicak bu projeyi çıkarmanız sözde bi̇zlere yardimci olucaksiniz

Misafir Avatar
bülent @nurettin 2 gün önce

bimere yazin arkadaşlar...

Misafir Avatar
funda 6 gün önce

herkes kendi siyasetinin peşinde kimsenin bizi düşündüğü falan yok bu ilan duyulduğunda 24 yaşındaydım 26 oldum hala ortada bi şey yok allah yardımcımız olsun başka kimsenin hayrı yok kredi faizleri de yükseldi bakalım ne olck sonumuz :(((

Misafir Avatar
vedat 6 gün önce

boşuna bekliyoruz bu gidişle çıkmayacak

Misafir Avatar
atakan 1 hafta önce

arkadaşlar ben dün sorduım kaymakamlığa ama bir cevap yok yürürlüğe girmemiş..

Misafir Avatar
emine 2 hafta önce

nerdeyse hergün sitelere girip tek tek bakıyorum belki bir açıklama yapan olmuştur diye ama yok ortaya birşey söylüyorlar devamı yok bize de yazık günah

Misafir Avatar
halil 2 hafta önce

bizi muhtac edip sonrada kıra-edim ye mahkum edin umut verin acıklama yapmayın ne güzel demi

Misafir Avatar
ibrahim tilaver 2 hafta önce

ben ibrahim tilaver yeni evlendim 24 yaşındayım ben nasıl evlik kıredisi alabirim nerde aşvurabilirim

Lig Tv Canlı İzle Galatasaray Kasımpaşaspor
Lig Tv Canlı İzle Galatasaray Kasımpaşaspor

Haberi Oku