Yer Değiştirme:
İl içi Özür grubu atama  sonuçları bu yüzden açıklanamıyor

İl içi özür grubu atama takvimine göre bir çok milli eğitim müdürlüğü il içi özür grubu atama sonuçlarını açıklaması gerekiyordu.

  Milli eğitim müdürlüğü tarafından yapılan açıklama da  İl içi atama sonuçlarının zamanında yapılmamasının sebebi Bakanlığın ilgili modülü aktif hale getirmediğinden dolayı  atamaların yapılamadığı belirtirmiş.


Aşağıda ki açıklama  ya göre atama takvimini açıklayaman il milli eğitim müdürlüklerinden sorunun kaynaklanmadığı sorunun bakanlıktan kaynaklandığını göstermektedir.


İşte o Açıklama


 İlimizce 25/02/2013 tarihinde ve saat 15.00 da yapılması gereken İl İçi  Özür r atamaları bakanlığımızca sistem  üzerinden ilgili modül aktif hale getirilerek ilimize yetki verilmediğinden şu ana kadar yapılamamıştır.


Bakanlığımızca, modülün ne zaman aktif hale getirilerek ilimize yetki verileceği ile ilgili ilimize intikal eden herhangi bir e_mail veya yazı bulunmadığından Müdürlüğümüzce mağduriyet yaşanmakta olduğunun bir kez daha

hatırlatılmasına ihtiyaç duyulmuştur.


Bilgilerinizive atama bekleyen öğretmenlerimizin bilgilendirilmelerini rica ederim.


2013 İl içi Özür Grubu atama sonuçlarını açıklayan iller için tıklayınız

 
www.mebpersonel.com Özel Haber

                                                          

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
zeynep 3 ay önce

başvurumu kontrol ettiğimde başvurunuz bulunamadı yazıyor bu ne demek şimdi.

Avatar
alperen18 1 yıl önce

antalya mem sonuçların açıklanması için 26 şubat tarihini verdiler. fakat hala açıklanamadı, bu ne başı bozukluktur. yahu kardeşim ösym şu gün şu saatte sonuçlar açıklanacak diyor ve açıklıyor. ey beceriksiz meb sen neden bunu yapamıyorsun. en ufak hatamızda hemen hesap soruluyor. kimse yok mu sizden hesap soracak.

Misafir Avatar
elif 1 yıl önce

biz bir anlık hata yapıp alan değiştirdik kararnamemiz gelmeden iptal ettirmek istedik izin vermediler, böyle konularda hata yapılamazmış diye 1 senedir süründürüyolar , kendileri hata yapınca anında ek süre ve telafi hakkı kimse görmüyomu bu adaletsizliği yaaaaaa

Misafir Avatar
mevtayi nasil bilirsiniz! 1 yıl önce

dogarken olu olmak diye birsey var. yada shakespear'in dedigi gibi yapacaklari dogumuyla sinirli. yeni bakan eski "tashihleri" surduredursun, kendi tashihlerini ne zaman ortaya koyacak merak ediyorum. hersey karmasaya dondu, ortaligi duzeltmek icin kendilerinden basladilar iśe, ama bunun da sonu yok gib! es durumu, il ici ve sonra bosalan yerlere hayvan yetistiricileri.. bu boyle gider.. kalin saglicakla!

Misafir Avatar
NİHAT 1 yıl önce

işmi bu benim çocuğum 15 gündür öğretmensiz sezon ortasinda tayinmi olur.

Misafir Avatar
Mağdur Mağdur 1 yıl önce

bu hataları biz yapsak soruşturma geçirip dururduk bir atamayı da düzgün yapsalar ayıp ya utanmaları da yok galiba yüzsüzler

Misafir Avatar
ögretmenn 1 yıl önce

şuana kadar neyi zamanında yaptılarki

Misafir Avatar
ANTALYA 1 yıl önce

söylenecek birşey kalmamiş....

Beşiktaş Fenerbahçe Maçı Ne Zaman 2014
Beşiktaş Fenerbahçe Maçı Ne Zaman 2014

Haberi Oku