banner235
banner239
banner172

İstanbulda yarın okullar tatil mi ?

Salı günü okullar tatil mi ? Kar yağışı yoğun bir şekilde geliyor. Okullara kar tatili var mı , kar yağışının durumuna göre valiliklerden ve milli eğitim müdürlüklerinden haber geldikçe bu sayfadan bilgi vereceğiz. 8 Ocak 2012 salı Okullara Kar tatili Var mı ?


İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutluokulların kar nedeniyle tatil olmasının söz konusu olmadığını söyledi. Valimutlu, “Gece saatlerinde yeniden değerlendirme yapacağız” dedi.


Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarılara göre, yağışlar saatlerinden itibaren İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Bilecik ile Zonguldak, Bartın, Bolu, Düzce ve Karabük etrafında karla karışık yağmur ve kara dönüşecek. Zamanla etkisini artıracak yağışların yarın öğle saatlerinden sonra ve Pazartesi günü kuvvetli, yer yer yoğun olmak üzere kar şeklinde devam etmesi bekleniyor. İstanbul Ankara Bursa Kar tatili var mı yarın belli olacak.


kar tatili 2013


8 Ocak Salı günü birçok ilimizi karla kaplı şekilde görebiliriz. Kar yağışının yoğunluğu o kadar çok bekleniyor ki, okulların tatil edilme ihtimali çok yüksek. 8 Ocak Salı günü hangi illerde okullar tatil olacak. Bu haberi sizlerle son ana kadar bu sayfayı güncelleyerek duyuracağız.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
enes eyibakan 2 yıl önce

yarın okular varmı

Misafir Avatar
kis 2 yıl önce

gvvbo oftatil etme vali evi tatil et
yemek peninnn

Misafir Avatar
jjjggjhgjhjhg 2 yıl önce

offffffffffff hadi valii tatil et

Misafir Avatar
burası istanbul sayın vali uyannnn 2 yıl önce

bizim altımızda sizin gibi arabamız yok kar kıyamet yollar, arabalar zaten almıyo ağzına kadar dolu siz çocuklarınızı özel şöferlerinizle bırakırsınız artık

Misafir Avatar
Hüseyin 2 yıl önce

kardeşim edin artık ya

Misafir Avatar
Nafik öztekin 2 yıl önce

nereye gidecez ya nereye gidecez milli egitim bakanlının odasına gidip ordamı ders işleyelim
annem geliyor ders ders nerde gidiyor milli egitim in odasına girip ordamı yapıyoruz diyelim.

Misafir Avatar
sencıkk 2 yıl önce

bence mıllegıtım yapsın cunku lisede okulları uzak olan cocuklar war yanı bız tabı onların baktıgı yerden soylemesı kolayyyyyyyyyyyyyy bz neyapalım soylermıosınızzzzzzzzzzzz

Misafir Avatar
yigo @okul tatil mi 2 yıl önce

bekletme yapıyorsunuz vali de bir söylemedi gidiceksek gidelim gitmeyeceksek gitmeyelim