Yer Değiştirme:
Karadayı 39. Bölüm Fragmanı Full İzle 23 Eylül
 Karadayı 39. Bölüm Fragmanı Full İzle 23 Eylül  Ekranların sevilen dizisi karadayı 39. bölüm fragmanı ile beraber yeni bölümü 23 Eylül pazartesi akşamı sizlerle olacak.Karadayı 39. bölüm fragmanında neler olduğunu sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler karadayı 39. bölüm fragmanını izleyerek öğrenecekler.Karadayı 39. bölüm fragmanı izlemek için  karadayı 39. bölüm fragmanı yayınlanması bekleniyor.


  Karadayı 39. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.Karadayı 39. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde bulabilir karadayı 39.bölümü izleyebilirsiniz.Kardayı 39.bölümü izlemek için sitemizi takip ediniz.Karadayı 39. bölüm fragmanı izlemek için beklenirken bir önceki bölümde neler oldu ;

Karadayı 38.bölüm izlemek için tıklayınız

Mahir’in itirafı herkesi şoke eder. Feride, Mahir’in maksadını anlamak isterken ortaya çıkan tanığın anlattıkları onu iyice çıkmaza sokar.

Mahir amacına ulaşır... Artık parmaklıklar arkasındadır. Başlarına bu felaketi kimin getirdiğini, babasını ipe kimin göndermek istediğini öğrenmesine ramak kalmıştır... Sonunda Necdet’le yüz yüze gelirler. Ancak ailesi için yaptığı bu fedakarlık, Feride ile arasındaki aşkı daha da imkansız hale getirir.

Feride aşkı ve ailesi arasında iyice sıkışıp kalır. Kaybettiği yolunu bulmak isterken ayakları onu Mahir’e götürür... Ancak Mahir hiç beklemediği bir çözüm sunar Feride’ye. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Öğretmenin Hayatı Rotasyon İle Değişecek
Rotasyon sonucu öğretmenlerin hayatı değişecek.

Haberi Oku