Yer Değiştirme:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kyk Sonuçları Ne Zaman Açıklanır 2013

 Kyk Sonuçları Ne Zaman Açıklanır 2013   KYK Sonuçları 2013 Yurt ve Burs Sonuçları, KYK Sonuçları, Kyk sonuçları Ne Zaman Açıklanır, Kyk Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2013, Kyk burs Sonuçları, 2013 Kyk bur ve Yurt Sonuçları,KYK yurtkur yurt başvuru sonucu açıklandı mı? KYK yurt sonuçlarını sorgula

 
  
 KYK; Yurt, Burs ve Öğrenim Kredisi başvuruları başladı, Başvuru için tıklayınız... 2013-2014 KYK ilk defa yurt başvurusunda bulunacak öğrenciler için KYK resmi internet sitesinden açıklama yaptı. 
Yurtkur'dan yapılan açıklamada, 2013-2014 öğretim yılında Lisans Yerleştirme Sınavına girerek yurt içi-yurt dışında ilk defa herhangi bir yükseköğretim programına girmeye hak kazanan hazırlık ve 1.sınıf öğrencilerden yurtlarda barınmak isteyenler 29 Temmuz 2013-12 Ağustos 2013 tarihleri arasında Kurumun 'www.kyk.gov.tr' internet adresinden müracaat edecekleri belirtildi. ÖSYM, geçtiğimiz günler de LYS sonuçlarını açıklamıştı. Bunun ardından YURTKUR'da KYK başvurularının 1 temmuz ile 4 temmuz 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. KYK adayları, başvurularının KYK'nın resmi sitesi üzerinden yapabilirler. Alt kısımda KYK resmi site linkini görebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
serco 8 ay önce

bu kadar zaman oldu bi acıklayamadınız bu kadar insanı magdur ediyorsunuz :/

Misafir Avatar
ta 8 ay önce

açıklayın artık

Misafir Avatar
cakamo @derya 8 ay önce

bilen var gel bize anlatayım ok

Misafir Avatar
desperado @derya 8 ay önce

kızım bana bak sonuçlar hangi sitede söyleyin lan

Misafir Avatar
Denis 8 ay önce

açıklansın artık yaa yeter

Misafir Avatar
Orhan 8 ay önce

sonuçlar kyk nın kendi sitesinden t.c. kimlik numarası ile giriş yapılıp öğrenilecek. 1-4 temmuz dediğide ara sınıf kayıt tarihi. kyk şu gün açıklayacağız diye tarih vermez. ama açıklanması yakındır.

Misafir Avatar
emre 9 ay önce

artık acıklansın su sonuclar

Misafir Avatar
selin 9 ay önce

artık açıklansın şu sonuçlar.!

EK GÖSTERGE 3600 OLSUN!!
EK GÖSTERGE 3600 OLSUN!!

Haberi Oku