banner289

Meb Şube Müdürlüğü Özgeçmiş Örneği 2014
Meb Şube Müdürlüğü Özgeçmiş Örneği 2014  Şube Müdürlüğü Mülakat Özgeçmiş Cv Örneği Meb Şube Müdürlüğü Özgeçmiş Örneği(Cv) için tıklayınız Meb Şube Müdürlüğü Mülakatları Cv örneği  Milli eğitim bakanlığı  Şube Müdürlüğü Görevde Yükselme Sözlü Sınavı’na İlişkin Duyurusunu geçtiğimiz günlerde yapmıştı.MEB tarafından yayınlanan  duyuruda  sözlü sınav mülakatında  istenen everaklar arasında CV ÖZGEÇMİŞ’te belgesi yer almaktadır.


10.02.2014-28.02.2014 tarihleri arasında (hafta sonu hariç) Ankara Başkent Öğretmenevi’nde 5’er üyeden oluşan 10 ayrı Sözlü Sınav ve Değerlendirme Kurulu tarafından yapılacak olan şube müdürlüğü sözlü sınavında adaylar,


MEB Şube Müdürlüğü mülakatına girecek olanlara mebpersonel.com olarak örnek cv özegeçmiş  belgesini aşağıdan indirebilirsiniz.


ÖZGEÇMİŞ ÖRNEĞİ ( CV ) İÇİN TIKLAYINIZ,

a) Sınav konularına ilişkin bilgi düzeyi (%40),

b) Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme gücü (%10),

c) Liyakati, temsil kabiliyeti, tutum ve davranışlarının göreve uygunluğu (%10),

ç) Özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı (%10),

d) Genel kültürü ve genel yeteneği (%20),

e) Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı (%10)

konularında ve belirtilen ağırlıklarda esas alınarak, Yönetmelik eki Ek−1 Görevde Yükselme Sözlü Sınavı Değerlendirme Formuna göre 100 tam puan üzerinden değerlendirileceklerdir. Her üyenin vermiş olduğu puanların aritmetik ortalaması alınarak adayın sözlü sınav puanı tespit edilecektir. Sözlü sınavda 100 üzerinden 70 ve üzeri puan alanlar başarılı sayılacaktır.

Adayların, MEBBİS üzerinden temin edecekleri Sözlü Sınav Giriş Belgesinde yer alan;  sözlü sınava giriş yeri, tarihi ve saati ile sınava gireceği kurul bilgilerini dikkate alarak sınav yerinde bulunmaları gerekmektedir.

Sözlü Sınava Girişte Adaylardan İstenecek Belgeler

1-      Sözlü Sınav Giriş Belgesi

2-      Nüfus Cüzdanı/Süresi Geçerli Pasaport

3-      Özgeçmiş

 

Kamuoyuna Saygıyla duyurulur.


banner182
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.