Yer Değiştirme:
MEB'den Flaş Açıklama Yönetici Atama Yönetmeliği Askıya Alındı

 28/02/2013 tarihli ve 28573 sayılı Resmi Gazete' de yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Yöneticileri Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre ikinci bir açıklama yapılıncaya kadar herhangi bir işlem yapılmaması hususunu bilgilerinize rica ederim.

 
17/06/2013
İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
akademisyen 11 ay önce

aynı konu ve mevzuattan sınava tabi tutulup ilköğretim okullarına atandık,idareciler 1. sınıftan 8.sınıfa kadar hepsi aynı işi yaptı,şimdi idareciler arasına bıranşçı ve sınıfçı diye nifak sokmaya gerek yok çünkü herkes lisans mezun ,
sınavla hak kazananlar sınıfçı ve bıranşçı ayrımı yapılmaksızın ilk ve orta okullarda yönetici olabilmeli.daha düne kadar sınıf öğretmeni arkadaşlarımız 5.sınıflarda ders veriyordu.4+4+4 ile mi bir anda yetersiz oldular.güzel ülkemin barış ve kardeşliğe ihtiyacının olduğu bu günlerde idareciler arasına da nifak sokmayalım.eğitim yöneticisi veya koordinatörü adı altında birleştirelim.yöneticiler üzerindeki 6 derse girme zorunluğu kaldırılırsa problemler çözülür.zaten okul idarecileri okulun mali işleri uğraşmaktan,veliler,öğrenciler ve öğretmenlere rehberlik etmekten %90 i tam anlamıyla derslere giremiyor veya seçmeli dersler alıyor.

Misafir Avatar
talat duysal 11 ay önce

yazıklaaaaaaaaaaaaaar olsun bir yönetmelik çıkarmada aciz olan bakana , üç tane lise öğrencisine söylesen üç günde çıkarırdı.

Misafir Avatar
alan değişikliği iptaaalll 11 ay önce

mutsuzuuum mesleğime geri dönmek istiyoruum lütfen sesimizi duyun

Misafir Avatar
sami bulut 11 ay önce

bu yönetmeliğe göre sakarya meb norm fazlası atama yaptı.bunlar henüz ilişik kesmedi.bu da derhal geri alınmalıdır.

Misafir Avatar
ekselans 11 ay önce

zararın neresinden dönülse kardır. inşallah güzel bir yönetmelik çıkarırlarda belirsizlik ortadan kalkar o da zor gözüküyor ya..

Misafir Avatar
cigdem 11 ay önce

haha ne kadar komik meb işleri bunlar.... yönetmeliği çıkaramamışlardır kesin... tıpkı il içi il dışı tayn klavuzları gibi...

Memurlarla İlgili 9 Yeni Düzenleme
Memurlarla İlgili 9 Yeni Düzenleme

Haberi Oku