banner235
banner239
banner172

Okul Sütü Veri Girişi 2014 MEB

 Okul Sütü Veri Girişi 2014 MEB  Okul Sütü Giriş Ekranı MEB  Okul Sütü Modülü MEB 2014 Tıklayınız  Okul Sütü Girişleri MEB 2014 yılı için okul sütü girişi yapmak isteyen okuyucularımız bu haber sizler için. Okul sütü girişi sayesindeokul sütü modülüne ulaşmak isteyen okuyucularımız haberimizin devamını okuyunuz. Bugün dağıtılmaya başlanan okul sütü girişi için yönlendirmelkerimizi takip ediniz. Okul sütü modülü için gerekli teknik destek ve takip bölümünü sitemizden takip edebilir okul sütü girişleri ile ilgili tüm soru görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Okul sütü modülü girişi için aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapınız. Okul Sütü Girişi MEB Okul Sütü Modülü MEB okul sütü girişi için siz değerli okuyucularımızla beraber okul sütü modülü kullanımını paylaşacağız. Pazartesi günü dağıtılmaya başlanacak okul sütü ile ilgili dağıtımı için teknik destek ve gelişmeleri sitemizde anlık olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Okul sütü modülü ile ilgili tüm gelişmeleri sitemiz mebpersonel.com adresinden takip edebilirsiniz. Okul sütü modülü ile ilgili tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından bizlere aktarabilirsiniz. 

 Okul Sütü Modülü Kullanımı (İlçe ve Okul Kullanıcılarına) Okul Sütü Modülü Kullanımı (İlçe ve Okul Kullanıcılarına)

2014 Yılı Okul Sütü Programı kapsamında;

 Dağıtım,

Teslimat,

Tüketim,

Analiz Gerektiren Ürünler,

İstatistiki Durum,

hakkında güncel bilgilerin çok hızlı elde edilmesi amacıyla MEB tarafından Okul Sütü Modülü tasarlanmış ve uygulamaya konulmuştur. 

Bilindiği üzere İlçe Kullanıcıları için 31/01/2014 tarihi Saat 10:00´da İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasında toplantı düzenlenmiştir.


Okul Sütü Modülü Uygulaması için tıklatınız.Tüm soru görüş ve önerilerinizi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×