Yer Değiştirme:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Özür Grubu atama sonuçları 2013

 Özür Grubu Atama Sonuçları 26 Ağustos 2013Eş, sağlık ve öğrenim özründen tayin isteyen öğretmenlerin 2013 özür grubu atama sonuçları açıklanıyor. başvuruları 20-23 Ağustos tarihleri arasından alınan özür durumu atama sonuçlarını yarın yani 26 Ağustos 2013 Pazartesi günü Milli Eğitim Bakanlığı atama sayfasından öğrenebileceksiniz.

Öğretmenlerin sağlık,öğrenim ve eş durumu atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı atama birimi tarafından açıklanacak. Öğrenim, Sağlık ve Eş durumundan tayin isteyen binlerce öğretmen tatlı bir bekleyiş içerisinde. Özür grubu atama sonuçları ne zaman açıklanacak ? Tahminimize göre özür durumu tayin sonuçları 26 Ağustos Pazartesi günü “öğleden sonra” açıklanacaktır. Ataması çıkan öğretmenlerimizin kararnameleri ertesi gün İl Milli Eğitim müdürlüklerine gönderilmeye başlanacak. Kararnameler doğrultusunda eski okullarıyla ilişiklerini kesen öğretmenler yeni okullarına giderek göreve başlayabileceklerdir.

Öğretmenlerin Eş Sağlık Öğrenim Özrü Atama Sonuçları Açıklandığında Bu sayfada Olacak

 

Özür Grubu Atama Sonuçları İçin Tıklayın(link aktif olacaktır

 

26 Ağustos Özür grubu atama sonuçları, özür durumundan yer değiştirme sonuçları 26.08.2013

öğretmenlerin özür durumu atama sonuçları ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ohbe 8 ay önce

sonunda açıklandı. son tercihime atanmışım :)

Misafir Avatar
alıntı 8 ay önce

atamalar bir tuşa basmayla 10 dakikada mi oluyor?
arkadaşlar az önce bakanlık ile görüştüm. durumumuzu izah ettim karşıdaki beyefendi durumu gayet net izah etti anlattı. yaklaşık 11-12 dakika telefonda görüştük.
adam şunu söylüyor her öğretmen sırayla atanıyor tamam diyor daha sonra bu öğretmenin önceki görev yerini kim istemiş sistem tek tek tarıyor diyor. en yüksek puana sahip olanı atıyor. sonra sistem yine dönüyor vs vs. diyor 19 bin başvuru var biliyoruz diyor 19 bin kişinin de beklediğini de biliyorum diyor ancak sistem bu şekilde diyor tek tek kontrol etmem lazım diyor. müsteşar bey kafasına göre tweet atmış buraya geldi ya kardeşim hala neden bitmedi demiş anlatmış adam sistemi tek tek müsteşar hımm kem küm yapıyor diyor. adam demiş ki ikgm nin sitesinden anlatalım böyle böyle oluyor ancak şu saatte açıklanır onunda garantisi yok diyelim diyor kabul etmemişler.
uzun bir görüşme olduğu için bazı yerleri kaçırmış olabilirim adam hocam açık olayım vur kafayı

Misafir Avatar
sllk 8 ay önce

allah belalarını versın

Misafir Avatar
E.Ç 8 ay önce

valla gözler bozuldu...

Misafir Avatar
sll 8 ay önce

3 yıl beklrsnz

Misafir Avatar
yardımmm bilgisi olan arkadaşlarrrr 8 ay önce

eşimden 13,5 km.uzağa farlı bir ilçeye tainim çıktı.anaokulu müdürünü aradım ya tamgün çalış yada müdür yardımcılığı boş dedi.araştırdım müdür yardımcısı daha az ek ders alıyor doğrumu maaşta değişme olurmu.birde seneye eş özrü isteyebilirmiyim.lütfen yardımcı olun kararsızım sizce ne yapmalıyım

Misafir Avatar
slm 8 ay önce

müslümana gevur eziyetii baska bişi deill

Misafir Avatar
lsk 8 ay önce

milli eğitimde bi adam musteşar mı ne

MOBBİNG ADLİ SUÇTUR,"12 YIL'A KADAR HAPİS"
Türk Ceza Kanunu’ nda mobbingle ilgili ağır maddeler bulunmaktadır. İşte bunlardan biri de 122. maddedir:...

Haberi Oku