Yer Değiştirme:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Özür Grubu Atamaları İçin Müjde Bekleniyor

 Özür Grubu Atamaları İçin Müjde Bekleniyor..Mebpersonel.Com ekibi olarak sürekli siz değerli okuyucularımızın sorunlarını gündeme taşımaya çalıştık.Bir özür grubu atama dönemindede Mebpersonel.Com ailesi olarak siz değerli okuyucularımızın yanındaydık.


   Özür grubu atamalarının yapılmasının ardından hatırlanacağı üzere bir çok öğretmenimizin özelliklede sınınf öğretmenlerinin özür atamaları olmamıştı.Bu konuda daha öncesinden hem sayın Avcı hemde Tekin tarafından mağdur öğretmenimizin kalmayacağı söylenmişti.Ancak yapılan atamalarda bu durumu böyle olmadı ve bunu sayın Yusuf Tekin'de kabul ederek içine sinmediğini söylemişti.  Dün Eskişehirde bulunan sayın Avcı dün yaptığı açıklamada" eş durumundan dolayı atanamayan öğretmenlerin sıkıntısını giderecek olan çalışmayı yarın akşama kadar çözeceklerini açıkladı."Ayrıca bakan Avcı , eş durumundan dolayı atanma sıkıntısı yaşayan öğretmenler için müjdeli haberi verdi. Öğretmenlerin özellikle eş durumundan ötürü mağdur olmamaları için ellerinden geleni yaptıklarını ve bunun için büyük gayret gösterdiklerini kaydeden Bakan Avcı, şöyle dedi: "Biliyorsunuz bu konuda düzenleme yapıldı. Fakat hala eş durumundan ataması yapılamamış sayıları azda olsa yani bizim büyük nüfusumuza oranla çok öğretmenimiz var. Çünkü milli eğitim camiası büyük bir camia. Azda olsa derken bile çok sayılardan bahsediyoruz. Dolayısıyla az da olsa bize göre azda olsa eş durumundan ötürü atanamamış öğretmen arkadaşlarımız var. Arkadaşlarımız şuanda bile bu sorunu olabildiğince minimize edebilmek için yoğun bir gayret içerisindeler. İnşallah o çalışmaların neticesini aldığımız zamanda, en azından sorunu minimize ettiğimiz söyleyebilecek duruma gelebileceğiz. Yarın akşama kadar herhalde bir neticeye ulaşırız. Çünkü çok yoğun çalışıyoruz. Okullar açılmadan bu sorunu minimize etmek için çok yoğun çalışıyoruz."  Bütün bu gelişmelerin ardında Mebpersonel.Com ailesi olarak siz değerli okuyucularımızla beraber gün içerisindeki gelişmeleri anlık takip edeceğiz.Umarız durum sayın Avcı'nın dediği gibi olur ve bugün akşama kadar geride kalan öğretmenlerimizin mağduriyeti giderilir.


  Bugün akşama kadar çözülmesi beklenen özür grubu atamaları için bizden ayrılmayınızOnur Öcalan/Mebpersonel.Com/Özel Haber

onur_ocalan@hotmail.com"Bu haber Mebpersonel.Com editörleri tarafından oluşturulmuş ve içerik hakkı Mebpersonel.Com'a aittir.Alıntılarda Mebpersonel.Com şeklinde kaynak gösterilmesi gerekmektedir"


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
berra 5 ay önce

2014 il içi eş özrü bekliyoruz artık mağdur olmak istemiyorum sesimizi duyun artık

Misafir Avatar
şubat2014 6 ay önce

eş özrü ataması bekliyoruzzz

Misafir Avatar
bilişim 6 ay önce

şubatta eş durumu ataması bekliyorum gündeme getirilmeli sesimiz duyulmalııı

Misafir Avatar
sınıfçı 6 ay önce

il dışı mağduruyuz.eşimle aramızda 850 km var.şubatta il dışı özür grubu ataması bekliyoruz.

Misafir Avatar
SINIFÇI@MADUR 7 ay önce

2014 şubatta il dişi atamasi bekliyoruz çok maduruz umutlarimizi yikmayin

Misafir Avatar
crt 7 ay önce

2014 şubatta il içi eş özrü atamasını bekliyoruz her gün git gel artık bıktık.

Misafir Avatar
melek 7 ay önce

il dışı bekleyen arkadaşlar önce il içi yapılacak inş.sınıf öğretmeniyim 4 yıldır il içi bekliyorum hem eş özrüm hem sağlık var

Misafir Avatar
Ankara 7 ay önce

il içi özür 2014 şubatta yapılsın dört gözle bekliyoruz.

Şube Müdürlüğü Taban Puanları 16 Nisan...
Şube Müdürlüğü Taban Puanları 16 Nisan 2014

Haberi Oku